statystyki

Zgłoszenia do służby cywilnej od stycznia do końca maja

22.01.2020, 06:01; Aktualizacja: 22.01.2020, 08:12
Jeden z pracowników administracji rządowej chce ubiegać się o status urzędnika mianowanego. W urzędzie pracuje od dwóch lat.

Jeden z pracowników administracji rządowej chce ubiegać się o status urzędnika mianowanego. W urzędzie pracuje od dwóch lat.źródło: ShutterStock

Jeden z pracowników administracji rządowej chce ubiegać się o status urzędnika mianowanego. W urzędzie pracuje od dwóch lat. Czy w takiej sytuacji może ubiegać się o przystąpienie do postępowania kwalifikacyjnego?

Tak. O uzyskanie mianowania w służbie cywilnej może ubiegać się osoba, która m.in. jest jej pracownikiem; ma tytuł zawodowy magistra lub równorzędny; zna co najmniej jeden język obcy spośród języków roboczych Unii Europejskiej lub jeden z następujących: arabski, białoruski, chiński, islandzki, japoński, norweski, rosyjski, ukraiński; jest żołnierzem rezerwy lub nie podlega powszechnemu obowiązkowi obrony i wreszcie ma co najmniej trzyletni staż pracy w służbie cywilnej.


Pozostało 62% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane