Osowski: Nagrody pokazały, jakie mamy państwo

autor: Szymon Osowski12.05.2018, 10:00
pieniądze

Dziś jest ten czas, kiedy presja społeczna powinna doprowadzić do postawienia rządzącym wymagań dotyczących reformy wynagradzania i nagradzaniaźródło: ShutterStock

Żywa reakcja, z jaką spotkał się nasz monitoring nagród, i listy od urzędników pokazują, że dotknęliśmy ważnej sfery.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • Mural(2018-05-12 11:39) Zgłoś naruszenie 224

    Pokazały, że trzoda wszelkiej maści i progenitury kocha jedno: koryto. A za murem my, obserwatorzy bez siły. Za grosze, które mamy z pensji mamy sobie zapewnić kolejne filary emerytalne. Z których na koniec jesteśmy okradani, a to nasza krwawica, na którą ciułamy kosztem braku wypoczynku, lepszego ubrania itp.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • korytko(2018-05-12 15:54) Zgłoś naruszenie 95

    Swinie przy korycie! Ale tak już było od zawsze, od bizantyjskich i rzymskich czasów poczynając. A walka z tradycją korytomanii - nie ma sensu !!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • a takie mieliśmy Państwo(2018-05-17 16:28) Zgłoś naruszenie 50

    .Tusk ogłosił:” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących "....... a co zrobił z robotnikami pracującymi od 15 r życia zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i czasu pracy w szkodliwych oraz niebezpiecznych ,w soboty i swieta które za komuny były norma -bez dni zamiennie wolnych!. Stwierdził tez ,że jak "będą się Sądzić o to to podniesie koszty sądowe" i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS dnia 22 X2015 r............Kopacz pseudoczłowiek powinna wiedzieć: „Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą- ......Okradziono tych ludzi bezczelnie w najPOdlejszy sposób...........Tusk usprawiedliwiając się oznajmił w TV, że musi tych ludzi wstecznie ograbić gdyż nikt za Nich nie płacił za ten przywilej emerytalny (prawo do emerytury za prace niebezpieczne w wieku 60 lat ) wcześniej dodatkowych składek po czym rozpoczął jak „Ćpun wyprzedawać rodowe srebra” czyli budowane właśnie kiedyś przez Nich zakłady pracy. Potem Wam i Im dołożył jeszcze bez konsultacji społecznych i Vacatio legis 2 lata co tez klepnęły Trybunalskie Wykształciuchy ........... Rezydent Komorowski --gdy poczuł ,że już jest prawie przegranym z Panem Prezydentem Duda w drugiej turze wyborów. "Bronisław Komorowski nagle zmienia zdanie. Prezydent przychyla się do propozycji związków zawodowych i rozważa, żeby o emeryturze nie decydowało jedynie kryterium wieku

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Mazlonek(2018-05-15 14:26) Zgłoś naruszenie 50

    W urzedzie mojej zony nagrod nie bylo od poczatku roku!!! Taki to cymes ze chetnych do pracy brak, doswiadczeniu pracownicy uciekaja,a petenci wylewaja wiadro pomyj na osobe ktora jeszcze co w ogole robi!!!

    Odpowiedz
  • Norbert(2018-05-17 22:53) Zgłoś naruszenie 21

    Napisalem cos o Wyznaniach naszych umilowanych przywodcow u SOWY I PRZYJACIELE, ale cenzura w gazecie dzielnie broni interesow "swoich" wiec odrzucila moje spostrzezenia. A wiec komusza mentalnosc ciagle zyje i ma sie dobrze! No bo po co zamieszczac takie niewygodne przemyslenia - skoro mozna sie komus narazic? Latwiej internautom gebe zamknac ! He he he he he!

    Odpowiedz
  • Wara(2018-05-15 15:07) Zgłoś naruszenie 02

    Jako pracodawca musze mieć prawo do nagród i takie zawsze sobie samemu przyznaje!

    Odpowiedz
  • dsf(2018-05-15 22:08) Zgłoś naruszenie 02

    a miało być tak dobrze...... tak się zarzekali że będziemy inni - albo mówili wystarczy nie kraść............... niech że CIEMNY LUD ZROZUMIE u koryta jest nowa elyta - POPULIZM i SOCJALIZM (PiS)

    Odpowiedz