Nierealna obietnica czy szansa na większe zarobki? Wszystko o zwolnieniu z PIT dla młodych

autor: Katarzyna Witwicka14.04.2019, 19:00; Aktualizacja: 14.04.2019, 20:05
Choć projekt nie został jeszcze opublikowany, już sama zapowiedź pomysłu nasuwa pytanie, czy nie jest to kolejna, wielka obniżka dla niewielu podatników tak jak w przypadku wprowadzenia niższego podatku CIT, i czy tegoroczna kiełbasa wyborcza nie okaże się zbyt kosztowna.

Choć projekt nie został jeszcze opublikowany, już sama zapowiedź pomysłu nasuwa pytanie, czy nie jest to kolejna, wielka obniżka dla niewielu podatników tak jak w przypadku wprowadzenia niższego podatku CIT, i czy tegoroczna kiełbasa wyborcza nie okaże się zbyt kosztowna.źródło: ShutterStock

„Bez PIT dla młodych” to jeden z filarów tzw. piątki Kaczyńskiego, czyli kolejnej paczki obietnic Prawa i Sprawiedliwości. Choć projekt nie został jeszcze opublikowany, już sama zapowiedź pomysłu nasuwa pytanie, czy nie jest to kolejna, wielka obniżka dla niewielu podatników tak jak w przypadku wprowadzenia niższego podatku CIT, i czy tegoroczna kiełbasa wyborcza nie okaże się zbyt kosztowna.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • Tadeusz(2019-04-15 11:55) Zgłoś naruszenie 03

  bo bogactwo narodów nie pochodzi z pracy (bo można na przemian kopać i zasypywać rowy), bo w realu bogactwo narodów pochodzi z produkcji sprzedanej (towarów i współdziałających usług i praw) a aby tu była duża sprzedaż, to miliony rodzin muszą mieć więcej kasy (sprzężenie zwrotne dodatnie w obiegu zamkniętym) bo bez tego to bogaciło się jakieś 2 promile najbogatszych kosztem harówki reszty, niemal bez uczestniczenia w i tak miernym wtedy wzroście gospodarczym. Tak działa PiS względem zakłamanego liberalizmu.

  Odpowiedz
 • Tadeusz(2019-04-15 11:50) Zgłoś naruszenie 01

  bo dziewczyny, zamiast masowo studiować coś degenerującego, powinny urodzić dodatkową dwójkę dzieci i wychowywać na lepszych od siebie w rodzinie.

  Odpowiedz
 • pisek(2019-04-14 23:32) Zgłoś naruszenie 31

  Rozdajemy, rozdajemy... az pier... wszystko

  Odpowiedz
 • pisek(2019-04-14 23:32) Zgłoś naruszenie 31

  Rozdajemy, rozdajemy... az pier... wszystko

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane