Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

CES 2014: Zobacz zwycięzców największych technologicznych targów świata

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Zwycięzca Targów: Oculus Rift "Crystal Cove Prototype" Prototyp okularów rozszerzonej rzeczywistości stworzony przez firmę Oculus Rift okazał się największym hitem tegorocznych targów w Las Vegas. Twórcy wyeliminowali wszystkie błędy, które pojawiały się w poprzednich wersjach urządzenia (np. rozmazany obraz) i stworzyli produkt, który na zawsze zmieni branżę elektronicznej rozrywki. "Crystal Cove", zdecydowanie to najlepszy i najbardziej innowacyjny symulator rozszerzonej rzeczywistości jaki kiedykolwiek powstał.
Zwycięzca Targów: Oculus Rift "Crystal Cove Prototype" Prototyp okularów rozszerzonej rzeczywistości stworzony przez firmę Oculus Rift okazał się największym hitem tegorocznych targów w Las Vegas. Twórcy wyeliminowali wszystkie błędy, które pojawiały się w poprzednich wersjach urządzenia (np. rozmazany obraz) i stworzyli produkt, który na zawsze zmieni branżę elektronicznej rozrywki. "Crystal Cove", zdecydowanie to najlepszy i najbardziej innowacyjny symulator rozszerzonej rzeczywistości jaki kiedykolwiek powstał. / Inne

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej