Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oni przegrali wszystko – największe giełdowe katastrofy w świecie internetu

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Większość spektakularnych katastrof giełdowych przypada na lata 2000-2001. To właśnie wtedy doszło do pęknięcia tzw. "bańki internetowej", co w dużej mierze spowodowane było znacznym przeszacowaniem realnej wartości dot-comów w latach 1995-1999. Kryzys nie ominął także technologicznych gigantów, takich jak Google, eBay czy Amazon. W przeciwieństwie do setek mniejszych graczy, firmy te zdołały jednak odbudować swoją wartość.
Większość spektakularnych katastrof giełdowych przypada na lata 2000-2001. To właśnie wtedy doszło do pęknięcia tzw. "bańki internetowej", co w dużej mierze spowodowane było znacznym przeszacowaniem realnej wartości dot-comów w latach 1995-1999. Kryzys nie ominął także technologicznych gigantów, takich jak Google, eBay czy Amazon. W przeciwieństwie do setek mniejszych graczy, firmy te zdołały jednak odbudować swoją wartość. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej