G46VW to pierwszy 14-calowy gamingowy notebook w ofercie ASUSa. Urządzenie posiada wszystkie atuty notebooków z rodziny Republic Of Gamers.

Moc obliczeniową zapewniają procesory Intel Core i7 trzeciej generacji, zaś wydajność w grach układy graficzne NVIDIA GeForce GTX 660M. Dłuższy czas pracy na baterii gwarantuje technologia NVIDIA Optimus, a superszybki transfer danych gniazda Intel Thunderbolt.

Najnowszy notebook z rodziny Republic of Gamers doskonale łączy wydajność z przystępną wagą i gabarytami. Model G46VW posiada efektywny system wentylacyjny z podwójnymi wiatrakami z tyłu, znany z poprzednich generacji notebooków serii G, który gwarantuje utrzymanie niskiej temperatury i cichą pracę nawet przy sporym obciążeniu. G46VW to również najwyższy komfort pracy i zabawy oraz ergonomiczny design, a także charakterystyczna i przykuwająca oko estetyka wzorowana na myśliwcach F-117. To idealna propozycja dla klientów wymagających prawdziwej mobilności bez konieczności rezygnacji z wydajności w grach.

Najwyższa wydajność

ASUS G46VW posiada znacznie cieńszą i lżejszą konstrukcję niż większe modele z tej kategorii, zachowując jednocześnie wysoką wydajność. Wyposażono go w procesory trzeciej generacji Intel Core i7 oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 660M z 2GB GDDR5 pamięci wideo, która poradzi sobie z obsługą najbardziej wymagający aplikacji i gier. Technologia NVIDIA Optimus zapewnia do 6 godzin pracy na baterii, funkcję wznawiania pracy systemu w 2 sekundy, do 14 dni pracy w trybie czuwania, a także automatyczne sporządzanie kopii zapasowych danych. Dysk SSD i gniazdo Intel Thunderbolt zapewniają szybszą pracę i transfer danych dochodzący nawet do 10Gbps.

Inteligentny system chłodzenia

Tak jak inne notebooki z serii G, model G46VW został wyposażony w dwa duże otwory wentylacyjne oraz dwa wiatraki zapewniające utrzymanie niskiej temperatury nawet przy najbardziej wymagających aplikacjach i grach. Konstrukcja zabezpiecza użytkowników przed gorącym powietrzem i hałasem, co zapewnia większy komfort podczas grania czy korzystania z wymagających programów. Podpórki pod nadgarstki i klawiatura pozostają chłodne w dotyku, a komputer pracuje bardzo cicho nawet przy dużym obciążeniu systemu.

Atrakcyjny wygląd i konstrukcja specjalnie dla graczy

ASUS G46VW zachowuje wzorowany na samolotach F-117 Stealth agresywny wygląd serii G. Ostre kontury połączone z miękkimi w dotyku i odpornymi na uszkodzenia materiałami to główne wyróżniki charakterystycznego designu. Uwagę przykuwają podświetlana klawiatura i logo ROG, doskonale widoczne w ciemności. G46VW to nie tylko najwyższej klasy maszyna do gier, ale również kompletny zestaw multimedialny z panoramicznym ekranem antyrefleksyjnym i potężnym układem audio wyposażonym w technologię ASUS SonicMaster.