Kurski: Z każdym ważnym politykiem jestem na ty. Nie boję się presji, radziłem sobie z nią setki razy

autor: Barbara Sowa02.09.2016, 09:00; Aktualizacja: 02.09.2016, 09:26
Jacek Kurski

Jacek Kurski prezes TVP, wcześniej dziennikarz (zrealizował film „Nocna zmiana”) i polityk (AWS, PiS, Solidarna Polska), poseł oraz europosełźródło: Newspix
autor zdjęcia: FOT.TEDINEWSPIX.PL

Taką symboliczną sceną powinien się zaczynać ten wywiad: Barbara Sowa przychodzi do gabinetu prezesa telewizji publicznej i co widzi? Kurski, żeby sobie obejrzeć „Teleexpress”, musi włączyć NC+.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (14)

  • wwww(2016-09-02 09:12) Zgłoś naruszenie 134

    ale każdego jestem gotów zagryźć dla swego pana !dlatego jestem bulterier... pies!!

    Odpowiedz
  • Eliasz(2016-09-02 10:05) Zgłoś naruszenie 134

    biedny, wystraszony, ogarnięty manią wielkości intrygant. bez adresu, bez odpowiedzialności. ale wszystko ma swój kres

    Odpowiedz
  • Nic nowego, tak postepują Neofici ... (2016-09-02 10:06) Zgłoś naruszenie 134

    Pierd**** oli jak ... "mały Kazio w piaskownicy". Wszyscy NEOFICI maja GIĘTKI KRĘGOSŁUP, a nie tylko JĘZYK Jak mawiał przywołany przez Niego prześmiewca St.J. LEC ..." ON ma PLECY - tych TYŁÓW, które CAŁUJE" ...

    Odpowiedz
  • sambor(2016-09-02 10:24) Zgłoś naruszenie 111

    Każdemu po lodziku i układzik gotowiutki, przed konkursikiem na prezesuńcia. A co z TVP? Lata mu to koło ch...

    Odpowiedz
  • "na ja"(2016-09-02 12:01) Zgłoś naruszenie 93

    Z wieloma osobami jestem "po imieniu" (nie na "ty"). "Na ty" to są pastuchy na pastwisku. To sprawa klanu.

    Odpowiedz
  • mam ten kraj w tyle(2016-09-02 14:30) Zgłoś naruszenie 71

    Słuchajcie no Kurski, wy macie dobra telewizja robić i nie kumać się z gufnem, pardon politykami. A za konszachty z Bolkiem macie minus

    Odpowiedz
  • Bolesław(2016-09-02 12:02) Zgłoś naruszenie 510

    Sam jeden Jacek Kurski ma więcej ikry, niż cała załgana elyta PO-owsko & SLD-owska razem wzięta.

    Odpowiedz
  • o w mordę jeża(2016-09-13 14:53) Zgłoś naruszenie 20

    Tylko trzy wnioski do prokuratury? Tam jest przez lata rządów Brauna tyle syfu, że kilkanaście wniosków to by było mało. Lipne zatrudnienia, lipne ekspertyzy - multum złodziejstwa - Kurski jest chyba nienormalny, że dal tylko 3 wnioski. Dyrektor Biura Audytu - kolega z Kielc Pana Brauna mieszkanie kupił za pół ceny - kto to realizował i za co????

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mirek(2016-09-05 08:02) Zgłoś naruszenie 10

    Znajomość z tymi znanymi politykami to nie powód do dumy.Kto dzisiaj idzie do polityki?????Wulgarni,niedouczeni ,nieudacznicy,agresywni,służalczy,wazeliniarze....................."bulteriery prezesa".....

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2016-09-02 16:48) Zgłoś naruszenie 10

    Bo wszyscy POlacy , to jedna rodzina ...

    Odpowiedz
  • nickt(2016-09-28 21:07) Zgłoś naruszenie 10

    Barbara Sowa - dziękuję za bezkompromisowe obnażenie tej całej miernoty Kurskiego :) Żałosne jest tylko to, że jemu można w gębę napluć, to powie, że deszcz pada.

    Odpowiedz
  • hamza(2016-09-03 16:06) Zgłoś naruszenie 10

    Był "Człowiek z Marmuru", "Człowiek z Żelaza", "Człowiek z Teczki". Teraz jest "Człowiek ze szmaty". I tyle.

    Odpowiedz
  • Mirek(2016-09-05 08:02) Zgłoś naruszenie 00

    Znajomość z tymi znanymi politykami to nie powód do dumy.Kto dzisiaj idzie do polityki?????Wulgarni,niedouczeni ,nieudacznicy,agresywni,służalczy,wazeliniarze....................."bulteriery prezesa".....

    Odpowiedz