E-wydanie Dziennika Gazety Prawnej daje subskrybentom możliwość czytania największego dziennika prawno–gospodarczego w formie elektronicznej. Już od 4 rano każdy może przeczytać najnowsze wydanie Dziennika Gazety Prawnej a w nim aktualne wiadomości o biznesie, finansach, podatkach, pracy i prawie gospodarczym, prognozy, analizy, opinie ekspertów, przejrzyste interpretacje przepisów prawa, praktyczne porady jak rozwiązywać konkretne problemy.

Infor Biznes zmienił sposób prezentacji e-wydań, tak aby w jeszcze bardziej intuicyjny i prosty sposób każdy użytkownik miał dostęp do wysokiej jakości artykułów publikowanych codziennie w papierowej wersji Dziennika Gazety Prawnej. Zamiast rozwijanej listy artykułów po prawej stronie menu, mamy podgląd na pierwsze strony poszczególnych grzbietów aktualnego wydania gazety.

Dodana została funkcja podglądu wszystkich stron w danym grzbiecie gazety, dzięki temu od razu intuicyjnie możemy przeglądać poszczególne strony, bez konieczności przeglądania całości wydania, a także opcja przeglądania poszczególnych artykułów.
Ciekawym rozwiązaniem jest pojawienie się na stronie startowej wcześniejszych wydań . Pojawiają się one bezpośrednio poniżej aktualnie czytanego egzemplarza gazety. Dzięki temu użytkownik posiada do nich łatwy dostęp przesuwając stronę w dół, co nie wymusza na już przechodzenia do archiwum.

Nowa aplikacja e-DGP - 2

Nowa aplikacja e-DGP - 2

źródło: Inne

Nowa wersja e-DGP będzie dostępna on-line pod adresem www.edgp.gazetaprawna.pl. Pozwoli to użytkownikom na bezpośrednie przeglądanie lub pobranie interesujących ich wydań w formie plików pdf, e-pub czy mobi. Tym samym otworzymy e-DGP również na popularnych czytnikach e-booków.

Nowa e-DGP to tylko jeden z elementów tworzonej przez Infor Biznes, komplementarnej oferty dla użytkowników. W Apple Store i Google Play Infor Biznes udostępnił nowe aplikacja mobilne DGP dla posiadaczy smartfonów i tabletów z systemem Android i iOS, za pośrednictwem Samsung Smart TV mamy również możliwość przeglądania Dziennika Gazety Prawnej na telewizorze.

Nowa aplikacja e-DGP

Nowa aplikacja e-DGP

źródło: Inne