Nowa oferta oznacza obniżkę cen czterech pakietów nC+: Canal+ Platinum kosztuje obecnie 99 zł (wcześniej 149 zł), Canal+ Silver – 79 zł (wcześniej 99zł), Universe+ - 59 zł (wcześniej 79 zł), a Comfort+ - 39 zł (wcześniej 59 zł). Dodatkowo klienci, którzy zdecydują się na zakup pakietu Canal+ Silver, otrzymają dwumiesięczny darmowy dostęp do kanałów Canal+ Film i Canal+ Film 2.

nC+ - nowa oferta

nC+ - nowa oferta

źródło: Materiały Prasowe

nC+ zdecydowało się również na obniżkę ceny aktywacyjnej dekodera Mediabox+. Wynosi ona obecnie 49 zł (wcześniej 199 zł). Abonenci zapłacą również mniej za wynajem dekodera. W przypadku pakietów Comfort+ i Universe+ będzie to 10 zł miesięcznie, a w przypadku pakietów Canal+ Silver i Canal+ Platinum opłata ta będzie o 5 zł mniejsza.

Trzeba przyznać, że obniżka cen jest znacząca i powinna zwiększyć zainteresowanie ofertą nC+. Natomiast dotychczasowi abonenci nC+ wciąż mogą liczyć jedynie na oferty, które uda im się „wynegocjować” z konsultantami nC+. Zazwyczaj nie są one tak atrakcyjne, jak te skierowane do nowych klientów.