nC+ szykuje się na masowe zwolnienia

autor: D.M.24.06.2013, 12:15; Aktualizacja: 27.06.2013, 16:27
nC+

nC+źródło: Materiały Prasowe

Kontrowersji wokół nC+ ciąg dalszy. Już wkrótce pracę może stracić nawet stu pracowników nowej platformy - do takich informacji dotarł tygodnik "Bloomberg Businessweek".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (11)

  • jas(2013-07-07 10:13) Zgłoś naruszenie 00

    Ta platforma/nc+/jest juz bez twarzy/katastrofa wizerunkowa/nie do naprawy.Jedynie rozwiazywac umowy i zadnych ukladow przez telefon.Koniec jest juz bliski,to abonent jest Panem i abonent dyktuje prawa a nie odwrotnie

    Odpowiedz
  • rssr(2013-07-02 23:13) Zgłoś naruszenie 00

    Ja tez czekam tylko do konca umowy z c+ (jeszcze dwa miesiace) i po kilkunastu latach "wspolpracy" - pa pa ( juz zadne namowy "zlotoustych" z infolinii mnie nie zatrzymaja). Po tym co nc+ powyczynialo z klientami to jezeli zdecyduje sie na podpisanie jakiejs umowy, to tylko na oferte na poszczegolne kanaly (jezeli taka gdzies bedzie), a nie na glupie pakiekty w ktorych jest np. 70 kanalow, z ktorych (okazjonalnie) ogladam max 8

    Odpowiedz
  • bumbuś(2013-06-25 18:52) Zgłoś naruszenie 00

    Jak podniosą ceny, stracą klientów - brutalne prawo rynku. Ciemniaki jakieś tam w tych platformach pracują? Przyjdzie czas, że będzie sobie można wybrać poszczególne kanały a nie idiotyczne pakiety. Kto pierwszy to zrobi - zgarnie kupę klientów.

    Odpowiedz
  • memento(2013-06-24 23:04) Zgłoś naruszenie 00

    Chytry dwa razy traci.
    Podziękujcie Żul-ienowi.

    Odpowiedz
  • zyb(2013-06-24 21:08) Zgłoś naruszenie 00

    czekam tylko aż skończy się umowa i pożegnam tych dziadów.

    Odpowiedz
  • emerytka(2013-06-24 18:21) Zgłoś naruszenie 00

    Ja chciałabym dodać od siebie ,jak przedstawiciel firmy ESSPEC ze Sosnowca ,Pan Każmierczak , potrafił znależć w mojej i męża osobie ludzi starszych bo na emeryturze, klientów wierzacych w każde jego słowo bo przecież , był tak przekonywujący , kozłów ofiarnych nie boje sie Gio określić mianem oszustwa i pragnę wszystkich ostrzec przed zawieraniem umów z tym Panem.Zawarliśmy umowę w maju i do tej pory nie możemy korzystać z pełnej oferty którą zaproponował ów Pan a żeby móc z niej korzystać musze uiścić dodatlkową kwotę tak bardzo korzystnej oferty proponowanej przez P.Każmierczaka .Uważam że takie osoby które oszukują klientów nie powinni pracować na stanowiskach których zadaniem jest nie wywiązywanie się z umów.

    Odpowiedz
  • Kiks(2013-06-24 15:24) Zgłoś naruszenie 00

    Mnie nie udalo się obejrzeć do końca żadnego filmu z powodu tasiemcowych reklam, których nie jestem w stanie przetrzymać. Mam pilota w rece, ale na innych kanałach także są reklamy nierzadko bardzo głupie, a więc wyłączam telewizor i czytam książki.

    Odpowiedz
  • eja(2013-06-24 14:56) Zgłoś naruszenie 00

    Mnie najbardziej zniechęcają ro oglądania ciągnące się w nieskończoność reklamy, które skłaniają mnie do rezygnacji z dooglądania programu do końca. Maksimum ********* osiągam, gdy na kolejnych licznych programach także w tym samym czasie lecą reklamy.Wówczas po prostu wyłączam telewizor. Poza tym i tak nie ma co oglądać bo same powtórki nadają

    Odpowiedz
  • OLA(2013-06-24 14:48) Zgłoś naruszenie 00

    W UPC, Netia również były zwolnienia, dlatego jak Kazik mawia "lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji", korporację zabierają i niszczą średnią przedsiebiorczość

    Odpowiedz
  • mokpl(2013-06-24 13:47) Zgłoś naruszenie 00

    bez telewizji można żyć nic tam niema ciekawego mnie ona nudzi , najlepiej wziąć książkę usiąść na huśtawce poczytać po grillować w towarzystwie ,spacer ,wyjazd na łono natury ,jakieś hobby. Telewizor to nuda ,jakieś pikniki ,dni miejscowości to dopiero atrakcje.

    Odpowiedz
  • mokpl(2013-06-24 13:45) Zgłoś naruszenie 00

    bez telewizji można żyć nic tam niema ciekawego mnie ona nudzi , najlepiej wziąć książkę usiąść na huśtawce poczytać po grillować w towarzystwie ,spacer ,wyjazd na łono natury ,jakieś hobby. Telewizor to nuda ,jakieś pikniki ,dni miejscowości,przebywaniw w swoimnogrodzie w śród kwiató drzew to jest fajne

    Odpowiedz