Więcej nC+ w ofercie Orange. Od dziś klienci mogą wybierać nie tylko spośród kilku pakietów oferowanych razem z usługą FunPack, ale również kupić nC+ w zestawie z mobilnym internetem Orange Free lub oddzielnie.

"Współpraca z nC+ jest dla nas kluczowa i dlatego sukcesywnie ją rozwijamy. Dzięki niej możemy razem z naszymi usługami, zaproponować dodatkowo najbogatszą ofertę telewizji HD na polskim rynku" - mówi Maciej Witucki, prezes Orange Polska.

Pakiety nC+, Orange Polska sprzedaje już od 5 kwietnia. Dziś, klienci Orange otrzymali również możliwość wykupienia usługi mobilnego Internetu Orange Free (8GB) wraz z pakietem nC+ Universe+ Extra. Pakiet ma kosztować 99 zł przy umowie na dwa lata. Oprócz tego, przez pierwsze dwa miesiące klienci otrzymają darmowy dostęp do kanałów Canal+ Family 1 i Family 2.

"To dopiero początek naszej współpracy z operatorem. Niebawem do sieci sprzedaży trafią kolejne, warte uwagi rozwiązania. W naszych ofertach można znaleźć wiele synergii, które z pewnością spotkają się z zainteresowaniem klientów oczekujących większej personalizacji i łączenia produktów telefonii komórkowej, telewizji i internetu" - podkreśla Julien Verley, prezes nC+.

Od dziś, ofertę nC+ można również kupić w salonach Orange Polska bez żadnych dodatkowych usług. Sprzedaż odbywa się na takich samych zasadach, jak sprzedaż Neostrady i Orange Free w punktach nC+.