TVP ma usunąć film "Inwazja" z YouTube. Sąd wydał postanowienie o zabezpieczeniu

autor: Maciej Suchorabski08.06.2020, 08:30; Aktualizacja: 08.06.2020, 12:18
"Inwazja" wyemitowana została na antenie TVP1 10 października 2019

"Inwazja" wyemitowana została na antenie TVP1 10 października 2019źródło: ShutterStock

Sąd Okręgowy w Warszawie wydał postanowienie o zabezpieczeniu, w którym nakazuje TVP usunąć z YouTube program "Inwazja". To efekt złożonego przez Kampanię Przeciw Homofobii pozwu przeciwko Telewizji Polskiej o naruszanie dóbr osobistych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (46)

  • Tomasz_32(2020-06-17 13:09) Zgłoś naruszenie 00

    Niesamowite ile homofobii jest w komentarzach. Ciekawe czy to prawdziwi ludzie czy trolle. Tak czy inaczej, straszne. Że aż tyle może być w ludziach nienawiści do innych tylko za to, że kochają osoby tej samej płci. Co Wam to przeszkadza? Jak to wpływa na wasze życia? Draństwo. Dziwny jest ten świat.

    Odpowiedz
  • cd(2020-06-15 18:24) Zgłoś naruszenie 00

    Nie oglądałem tego filmu. Jeżeli film pokazuje sceny prawdziwe, nie wyreżyserowane, to powinien być pokazywany. Inną kwestią jest fakt, że uczestnikom może to się nie podobać, bo pokazuje ich w negatywnym, rzeczywistym, nie upiększonym świetle. Ale to już ich problem...

    Odpowiedz
  • Beata(2020-06-10 13:47) Zgłoś naruszenie 00

    Tak piszę w Piśmie Świętym że zło nazwane będzie dobrem. Dewiacje normalnością i że sprawiedliwych będzie się stawiać przed sądami za to że głoszą prawdę.

    Odpowiedz
  • ppm(2020-06-10 05:14) Zgłoś naruszenie 20

    Ten motywowany ideologicznie wyrok zachęcił mnie do obejrzenia tego filmu. To dokument demaskujący sposób działania tych dewiantów. Nie rozumiem dlaczego ustalenia "agentki" TVP są niby pozbawione podstaw prawnych ale podstawy faktyczne są takie jak zarejestrowała ukryta kamera w obrazie i dźwięku.

    Odpowiedz
  • koko(2020-06-09 22:51) Zgłoś naruszenie 10

    historia lubi się powtarzać mielisny komune teraz bedzie neokomuna

    Odpowiedz
  • Tfu(2020-06-08 23:57) Zgłoś naruszenie 28

    Zastanawiające jest, że 90% wojujących, mordę drących, nienawidzących no i zupełnie nie douczonych, to katolicy (pseudo) i patrioci (pseudo). Pełni miłosierdzia i miłości, jak Bóg nakazał hehehe Ludzie zacznijcie od siebie. Banda hipokrytow i idiotów.

    Odpowiedz
  • JJ(2020-06-08 23:52) Zgłoś naruszenie 62

    Niech Sąd Najwyższy wypowie się teraz w tej sprawie. Ten wyrok wygląda na kneblowanie mediów i ograniczanie wolności słowa w Polsce.

    Odpowiedz
  • Raf(2020-06-08 20:20) Zgłoś naruszenie 40

    Obecnie są trzy dominujące ideologie, których głównym celem jest wyłudzanie pieniędzy publicznych i prywatnych i są to: ideologie równości mniejszości narodowych, religijnych i seksualnych, w których te osoby przedstawia sie jako ofiary obecnego systemu, w celu wywołania w nas poczuci winy, następnię obowiązku wspierania i finansowania tych działań. Nastepną bardzo intratną ideologią jest ocieplenia klimatu spowodowane działalnością ludzką. W tym przypadku ofiarą jest ziemia jako byt poszkodowany przez naszą działalności. Podobnie jak w przypadku mniejszości narodowych i tym razem mamy poczuć się winni, co ma prowadzić do w pierwszym etapie wspierania tych programów, a następnie ich finansowania. Trzecia, najnowsza ideologia są globalne pandemie, z których definicji wykreślono masową umieralnościa, wystarczy, choroba jest powszechna, nie musi się charakteryzoać nadwyżką umieralności i juz można ja uznac za pandemię. W przypadku tej ideologi instrumentem do wyłudzania pieniędzy są firmy farmaceutyczne, bazujące na strach ludzi, gotowe im sprzedać nieskuteczne maseczki, leki i szczepionki. Za wszystkim stoją jednak banki centralne i miedzynarodowe fundusze walutowe, które potrzebują wiarygodnych porzyczkobiorców o wysokiej zdolności kredytowej, czyli krajów rozwiniętych. Żadna z tych ideologi nie prowadzi do podniesienia wydajności pracy w danym społeczeństie, a przeciez kążda z nich kosztuje krocie. W związku z tym jesli te ideologie są tak kosztowne i nie podnoszą efektywności pracy w społeczeństwie, to do ich finasowania trzeba się zaporzyczać, a tu funduszę i banki centralne przychodzą z dodrukowanymi pieniędzmi, które społeczeństwo musi następnie spłacać latami prawdziwą i jednyną porżadaną walutą, czyli pracą. To nie złoto, akcje obligacje, czy dodrukowane pieniądze są porządane przez bankierów, tylko właśnie nasza praca, wszystko inne to tylko motywatory.

    Odpowiedz
  • nie chronić kasty(2020-06-08 19:29) Zgłoś naruszenie 314

    A najważniejsze czyli nazwisko sędziego który wydał ten wyrok? To w końcu ponosi jakąś odpowiedzialność czy to sąd kapturowy?

    Odpowiedz
  • Tarzan(2020-06-08 18:56) Zgłoś naruszenie 1433

    zdziczenie pisojęzycznych mediów nie ma granic

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • sid(2020-06-08 18:34) Zgłoś naruszenie 1334

    i dobrze wystarczy tej propagandowej tuby za miliardy z podatków,,jak można upartyjnić publiczna telewizje i ziać nią nienawiścią

    Odpowiedz
  • Kupuj polskie produkty (2020-06-08 17:51) Zgłoś naruszenie 264

    Wstawiamy na CDA i gdzie się da

    Odpowiedz
  • Lo(2020-06-08 17:10) Zgłoś naruszenie 407

    Jestem przeciw szerzeniu ideologii dewiantów seksualnych.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • do szefa mswia partiota(2020-06-08 15:54) Zgłoś naruszenie 458

    Panie Kaminski. Wystarczy nie ochraniac przemarszow tych dewiantow. Zobaczymy, czy wtedy wyjdą na ulicę. Czekamy na pozytywny odzew

    Odpowiedz
  • remick(2020-06-08 15:26) Zgłoś naruszenie 314

    Sąd Okręgowy w Warszawie nie tylko chroni zlodziei i oszustow reprywatyzacji, ale uzywa tez WC Rolls Royce Branch "Squat Toilet", aby "Diversity"-plcie (60 tożsamości płciowych) oproznily pecherz lub jelito grube. Jest to dziura w podlodze, PO stronach naznakowane miejsca na lewa i prawa stope lub odwrotnie i waz gumowy POdlaczony do kranu sluzacy do splukiwania. Witamy w Sądzie Okręgowym-ZOO w Warszawie.

    Odpowiedz
  • Dox(2020-06-08 12:59) Zgłoś naruszenie 756

    Swietna reklama dla filmu. Wlasnie go obejrzalem. Zdumiewajace.postanowienie sadu.....

    Odpowiedz
  • bez przesady(2020-06-08 12:02) Zgłoś naruszenie 986

    Tak się kończy dla społeczeństwa mylenie tolerancji z równością. To, że niektóre dewiacje są tolerowane nie oznacza, że dewianci powinni mieć równe prawa w zakresie zaspokajania swoich popędów, już nie mówiąc o ich promowaniu.

    Odpowiedz
  • Piotr(2020-06-08 11:56) Zgłoś naruszenie 1059

    Mam już naprawdę dość tej całej otoczki związanej z LGBT+, to jest chora ideologia, całkowicie szkodliwa, nie wnosząca nic dobrego, niszcząca wszystko. Zaczynam być gotowy z nią bezpardonowo walczyć tak samo jak ona walczy bez jakiekolwiek ograniczeń z tym co mi bliskie. MAM DOŚĆ!!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Krysia(2020-06-08 11:23) Zgłoś naruszenie 1480

    Jak dobrze, ze w tym kraju moga zapadac takie wyroki

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • co to za sąd?(2020-06-08 11:16) Zgłoś naruszenie 922

    wydający postanowienia przeciwko wolności słowa i poglądów. Czy to czasem nie narusza praw zagwarantowanych w KONSTYTUCJI?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz