Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

9 grzechów polskich konsumentów, czyli jak wyłudzamy pieniądze z polisy

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Przypadek 1 - Podpalacz W Jastrzębiu Zdroju mężczyzna, który popadł w kłopoty finansowe, podpalił dom jednorodzinny, w którym znajdowała się jego rodzina – żona oraz pięcioro dzieci. Tylko jednej osobie udało się przeżyć. Sprawca, który w toku postępowania przyznał się do winy, początkowo twierdził, że był to nieszczęśliwy wypadek i że ktoś wysyłał mu wiadomości z pogróżkami. Przed pożarem sprawca zawarł polisy na życie na rzecz swojej żony i dzieci. W dniu pożaru zapewnił sobie alibi i utrudnił ofiarom ucieczkę z płonącego domu. Wciąż toczy się postępowanie w tej sprawie. Może to być (wyrok jeszcze nie zapadł) jak dotąd najtragiczniejszy w Polsce przypadek próby wyłudzenia świadczenia z ubezpieczenia na życie.
Przypadek 1 - Podpalacz W Jastrzębiu Zdroju mężczyzna, który popadł w kłopoty finansowe, podpalił dom jednorodzinny, w którym znajdowała się jego rodzina – żona oraz pięcioro dzieci. Tylko jednej osobie udało się przeżyć. Sprawca, który w toku postępowania przyznał się do winy, początkowo twierdził, że był to nieszczęśliwy wypadek i że ktoś wysyłał mu wiadomości z pogróżkami. Przed pożarem sprawca zawarł polisy na życie na rzecz swojej żony i dzieci. W dniu pożaru zapewnił sobie alibi i utrudnił ofiarom ucieczkę z płonącego domu. Wciąż toczy się postępowanie w tej sprawie. Może to być (wyrok jeszcze nie zapadł) jak dotąd najtragiczniejszy w Polsce przypadek próby wyłudzenia świadczenia z ubezpieczenia na życie. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Marek
  2014-10-11 13:45:55
  czy to jest sposób na życie ten artykuł.Czy ludzka tragedia ludzi nie niedorozwiniętych ?
  0
 • Brian
  2014-10-14 11:53:01
  "wyłudzamy"? Przepraszam, ale to są pojedyncze przypadki w porównaniu do tego jak w trąbe robią nas firmy ubezpieczeniowe.
  0
 • bogu
  2014-10-14 17:01:10
  Co Ty pismaku porównujesz ?
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej