Ranking lokat terminowych: Nowy rok, nowe oferty

19.01.2012, 12:23; Aktualizacja: 30.01.2012, 12:46

Nowy rok, nowe oferty lokat. Tak można w skrócie podsumować to, co znalazło się w pierwszym w 2012 r. rankingu lokat terminowych. Na rynku pojawiły się dwie nowe lokaty gwarantujące utrzymanie zysku mimo zmian w przepisach podatkowych. Idea Bank zaoferował lokatę dającą lepsze warunki klientom zakładającym ją w oddziale.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:TotalMoney.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • Bi(2012-01-19 14:02) Zgłoś naruszenie 00

    Lokata z Kuponem (6,83%) Idea Banku:

    Trzeba było dopowiedzieć, że to tylko dla klientów którzy dotychczas nie zakładali lokat w Idea Banku. W przeciwnym wypadku "stary" klient wypełni wniosek, dostanie kod aktywacyjny i... straci czas i pieniądze dojeżdżając do Oddziału i dopiero tam dowiadując się, że nie ma szans na tę lokatę. Takie żale pojawiają się na forach finansowych.

    Odpowiedz
  • dario(2012-01-20 07:31) Zgłoś naruszenie 00

    na lokacie zarabia tylko Bank!!! Klient straci bo w tym czasie skoczy inflacja, a te prę groszy co dostanie to śmiechu warte! Nie lokuję i nie będę lokował - chyba że masz kilkaset tysięcy czy milionów zł.
    Zgodzę się z Bi, wiele ofert jest dla nowych klientów, a stali klienci banku dostają marne propozycje!!!

    Odpowiedz
  • Czujna(2012-01-20 10:03) Zgłoś naruszenie 00

    Lokata w Volkswagen Banku nazywa się "Owoc dnia", a nie "Codzienny Owoc".

    Odpowiedz
  • Ministrant(2012-01-20 13:02) Zgłoś naruszenie 00

    Miałem 100.000 zł w Multibanku na jakąś tam strukturalną lokatę, po prawie czterech latach otrzymałem mój wkład zpowrotem, no i zero procentów. Świetny bank polecam serdecznie, równie dobrze mógłbym te pieniądze wsadzić do skarpety, też by nic nie przyrosło.

    Odpowiedz
  • ola(2012-01-20 15:35) Zgłoś naruszenie 00

    No ja się teraz po antybelakch będę musiała rozejrzeć za ofertą dla siebie. Nie czuję się na siłach, żeby na funduszach inwestować, a gdzieś ulokować pieniądze muszę.

    Odpowiedz
  • Anna(2012-01-20 17:43) Zgłoś naruszenie 00

    fundusze... raczej nie. Zostane przy mojej lokacie w Getinie, kalkulowaliśmy z mężem i to nam się najbardziej opłaca.

    Odpowiedz
  • domino(2012-01-22 14:26) Zgłoś naruszenie 00

    ja się w Open finance poradzę, bo antybelki były super, a teraz nie wiem, co wybrać.

    Odpowiedz
  • nj(2012-01-22 20:57) Zgłoś naruszenie 00

    dnb nord stale szesc proc

    Odpowiedz
  • Marcin(2012-01-24 01:17) Zgłoś naruszenie 00

    Portfel inwestycyjny trzeba mieć zdywersyfikowany by nie stracić na jednej rzeczy, jeśli komuś brakuje odpowiedniej wiedzy to zawsze można to z doradcą zrobić. Ważne bu odkładać i inwestować z głową.

    Odpowiedz