Konto osobiste i PKO BP. Jak internauci postrzegają usługi bankowe

07.12.2011, 15:42; Aktualizacja: 15.12.2011, 09:55
Internauta

Internautaźródło: ShutterStock

Wśród internatów najpopularniejszą usługą bankową jest konto osobiste, a najpopularniejszym bankiem jest PKO BP. Blisko 1/4 wszystkich badanych korzysta z co najmniej jednej usługi w tym banku. Drugi pod względem odsetka korzystających jest Pekao SA, a na trzecim miejscu są ex aequo ING Bank Śląski oraz mBank.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Informacja prasowa
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • kaśka(2012-04-15 15:11) Zgłoś naruszenie 00

    PKO BP jest drogim bankiem. 6,90zł za prowadzenie konta. 2zł za dostęp do internetu! 1,50 za realizację każdego zlecenia stałego(miałam kilku w m-cu). 0,50zł za każdy przelew zrobiony w internecie. 3% jednorazowo za kredyt odnawialny(inne banki 1,7-2%) Mnie wychodziło za rok ok 350zł wszystkich opłat. To dużo. Rezygnuję po 30latach. Wolę internetowy mBank, CITI handlowy, dbnet. Pozdr

    Odpowiedz
  • niezadowolony z PKO(2012-02-16 14:45) Zgłoś naruszenie 00

    Odradzam tą oszukującą klientów instytucję, jaką jest PKO BP. Bardzo droga obsługa, nawet jeżeli odwalam całą robotę za nich poprzez internet. Wszelkiego rodzaju opłaty za monit - 30 zł naliczona nawet po zaksięgowaniu środków na pokrycie opłaty za prowadzenie konta, opłaty te są po kilka razy naliczane za ten sam monit - nie jest to zgodne z prawem, ale z regulaminem banku tak. Odpowiedź na reklamację prawie po miesiącu, dotycząca jedynie kwestii wygodnych dla banku, zasłanianie się regulaminem. Przenoszę konto do jakiegokolwiek banku, byleby miał najmniej opłat dodatkowych jak tylko znajdę czas. Nie jest to z pewnością najpopularniejszy bank, jest to jedynie marka najbardziej rozpoznawalna. Ale rozpoznawalna dlatego, że dalej tkwi w komunie. Wystarczy spojrzeć na kolejki i sposób załatwiania spraw. STANOWCZO ODRADZAM PKO BP. I polecam czytać regulaminy wszelkiego rodzaju.

    Odpowiedz
  • Ziutek(2012-02-09 01:38) Zgłoś naruszenie 00

    Skąd ta fascynacja PKO BP? Miałem tam konto i wycofałem. Trzeba nie mieć rozeznania,aby tolerować 0.01% oprocentowania na Koncie osobistym.
    Dochodzą jeszcze koszty utrzymania wcale nie małe.

    Odpowiedz
  • Ziutek(2012-02-09 01:38) Zgłoś naruszenie 00

    Skąd ta fascynacja PKO BP? Miałem tam konto i wycofałem. Trzeba nie mieć rozeznania,aby tolerować 0.01% oprocentowania na Koncie osobistym.
    Dochodzą jeszcze koszty utrzymania wcale nie małe.

    Odpowiedz
  • ela(2012-01-18 23:14) Zgłoś naruszenie 00

    nie zmieniam konta w getinie na inne, bo wazne są dla mnie darmowe przelewy i bezplatne prowadzenie konta.

    Odpowiedz
  • Marcin(2012-01-18 23:06) Zgłoś naruszenie 00

    Skarbonkowe w getinonline i wszystko w temacie. Za free na prostych zasadach.

    Odpowiedz
  • olo(2012-01-17 18:53) Zgłoś naruszenie 00

    Aktualnie bank przez internet to spore ulatwienie, trudno jednak wybrac oferte ktora spelni wszystkie z oczekiwan

    Odpowiedz
  • Jo...(2012-01-06 08:50) Zgłoś naruszenie 00

    Ueazam,że PKO BP nie jest dobryym i solidnym bankiem.Mam tam konto bo tak się złożyło ,że na początku lat 90 nie było wyboru.A [pnadto ,nie mam zaufania do żadnego banku.Wszyscy zdzierają z klienta jak mogą.

    Odpowiedz
  • Jo...(2012-01-06 08:50) Zgłoś naruszenie 00

    Ueazam,że PKO BP nie jest dobryym i solidnym bankiem.Mam tam konto bo tak się złożyło ,że na początku lat 90 nie było wyboru.A [pnadto ,nie mam zaufania do żadnego banku.Wszyscy zdzierają z klienta jak mogą.

    Odpowiedz
  • marek(2011-12-24 11:32) Zgłoś naruszenie 00

    mam też konto w pko bp ale po przypadku gdy bank odmowil mi informacji nt egzekucji z mojego!!! konta przestałem mu ufać i wkrótce chce odejść! TYlko gdzie??

    Odpowiedz
  • error(2011-12-16 13:15) Zgłoś naruszenie 00

    Ad. ostatni akapit
    za Wikipedią: "Metodologia jest to nauka o metodach badań naukowych, ich skuteczności i wartości poznawczej."

    Odpowiedz
  • mw(2011-12-14 11:14) Zgłoś naruszenie 00

    W tytule jest literówka. Na tym portalu zaczyna być to standardem. Nie poprawiona jak widać od tygodnia. Kogo Państwo zatrudniają, aby takie gafy wisiały na portalu przez tydzień?

    Odpowiedz