Czy istnieje kredyt idealny? Ekonomiści zastanawiają się nad tym od lat

autor: Marcin Dec22.05.2020, 08:03; Aktualizacja: 22.05.2020, 11:34
W 2015 r. Wolfgang Breuer (Politechnika w Akwizgranie) oraz Thorsten Hens (Uniwersytet w Zurychu) odpowiedzieli na nasze główne pytanie – na jak długo brać kredyt hipoteczny?

W 2015 r. Wolfgang Breuer (Politechnika w Akwizgranie) oraz Thorsten Hens (Uniwersytet w Zurychu) odpowiedzieli na nasze główne pytanie – na jak długo brać kredyt hipoteczny?źródło: ShutterStock

Chcesz, czytelniku, kupić mieszkanie. OK, masz wkład własny, lecz na resztę musisz wziąć kredyt hipoteczny. Tylko na jak długo? Czy istnieje optymalny okres takiego kontraktu z bankiem z twojego punktu widzenia?

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • Luk(2020-05-22 08:59) Zgłoś naruszenie 51

    Dla mnie idealny kredyt hipoteczny, to taki, gdzie rata kredytu + opłaty, to max pół pensji. Do 55 roku życia, by w końcu zwolnić. Czyli taki jak jest na zachodzie. U nas rata kredytu = jedna pensja. Albo mamy za drogie mieszkania albo za niskie zarobki.

    Odpowiedz
  • Luk(2020-05-22 08:57) Zgłoś naruszenie 51

    Dla mnie idealny kredyt hipoteczny, to taki, gdzie rata kredytu + opłaty, to max pół pensji. Do 55 roku życia, by w końcu zwolnić. Czyli taki jak jest na zachodzie. U nas rata kredytu = jedna pensja. Albo mamy za drogie mieszkania albo za niskie zarobki

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane