RWE Polska rozpoczyna sprzedaż gazu ziemnego na terenie całej Polski. Na początek z nowego produktu skorzystają małe i średnie przedsiębiorstwa, a następnie oferta zostanie rozszerzona dla gospodarstw domowych.

Oferta TERAZ GAZ skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, zużywających gaz ziemny na cele prowadzonej działalności gospodarczej.

- Poszerzenie naszej oferty o produkt TERAZ GAZ jest odpowiedzią na potrzeby rynkowe, skierowaną przede wszystkim do klientów biznesowych wykorzystujących w celach produkcyjnych i grzewczych gaz ziemny. Dzięki rozszerzeniu oferty, będziemy mogli świadczyć kompleksową usługę dostawcy obydwu usług – prądu i gazu – powiedział Janusz Moroz, Członek Zarządu ds. Handlu w RWE Polska.

Firma zapewnia firmom, które zdecydują się na zakup gazu ziemnego, stałą cenę za MWh w czasie trwania całego kontraktu. W zależności od potrzeb, Klient może podpisać umowę krótko lub długoterminową – minimalny okres zawarcia kontraktu to 12 miesięcy. Nowy produkt oferuje obniżenie cen i opłaty abonamentowej w odniesieniu do dotychczasowego sprzedawcy.

Co ważne klienci biznesowi z segmentu MSP otrzymają bardziej elastyczne rozwiązanie w regulowaniu należności za faktur, czyli brak konieczności wpłaty zaliczek co miesiąc oraz 21 dniowy termin płatności faktur.

- Po rozpoczęciu sprzedaży dla klientów z sektora MSP będziemy pracować nad jej rozwinięciem w segmentach gospodarstw domowych. Oferta RWE jest sprzedażą dual fuel – kierujemy ją do obecnych klientów zarówno na terenie Warszawy jak i poza nią. W efekcie klienci otrzymają dostawy zarówno gazu jak i energii elektrycznej od jednego sprzedawcy tj. RWE Polska – informuje Małgorzata Eull z RWE Polska.