Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Obniżenie wieku emerytalnego, a ochrona przedemerytalna: Jak zmieniły się przepisy

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę

Powiązane

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Inspektor Pracy --najważniejszych nie chronicie!
  2017-10-05 16:43:05
  ............Szanowni Państwo -przestańcie żartować.... „Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury, co już jest grozą "i oznajmić w TV, że musi jako Premier i PO tych ludzi wstecznie ograbić gdyż nikt za Nich nie płacił za ten przywilej emerytalny (prawo do emerytury w niższym wieku) za prace w szkodli i nieb warun pracy wcześniej dodatkowych składek po czym rozpoczął jak „Ćpun wyprzedawać rodowe srebra” czyli budowane właśnie kiedyś przez Nich zakłady pracy. Potem Wam i Im dołożył jeszcze bez konsultacji społecznych i Vacatio legis 2 lata co tez klepnęły Trybunalskie Wykształciuchy . Stwierdził tez ,że jak "będą się Sądzić o to to podniesie koszty sądowe" i odleciał nie na stale do Maciu Piciu -ale na nasz koszt na „wycieczkę życia”
  1
  pokażodpowiedzi (1)
 • mark
  2017-10-06 07:29:13
  Ludzie spracowani,którzy pracowali od 15 roku życia ,są dziś w wieku 60+ dalej pozostawia się bez żadnych środków do życia .Przepracowali 40+ lat ,wypracowali kapitał ,teraz pozostają na zupełnym śmietniku przez 5 lat .To jest tragedia ,w żadnym kraju tacy ludzie nie są pozostawieni bez żadnych środków do życia.Są bez pracy i żadnych szans na nią,nikt ich nie zatrudni w tym wieku ,po zasiłku / 8 m-cy / i co dalej - śmietnik.Ich wypracowany kapitał potrzebny jest dla tzw.Misiewiczów po 15,cz 20 latach niby pracy.To jest jawne złodziejstwo ,bez zdrowia,bez pracy - dramat.PO bezczelnie podniosło wiek emerytalny ,ci zaś takich ludzie całkiem olali .Tak wygląda prawo i sprawiedliwość w tym kraju.
  0
 • Gryzli
  2017-10-05 16:48:18
  ---Masz racje ,robotników spracowanych w szkodliwych i nieb warunkach pracy ,w soboty i swięta ,zatrudnianych za komuny po 1000 dni nadgodzin -Kto Ochroni skoro Tusk Ich wstecznie okradł Ustawą Pomostową.
  1

Zobacz więcej