Pomniki przyrody przerabiane na deski. W sprawie Puszczy Białowieskiej naukowcy-przyrodnicy piszą list do premiera Morawieckiego

autor: Lidia Raś10.05.2018, 13:23; Aktualizacja: 10.05.2018, 14:37
Puszcza Białowieska

Puszcza Białowieskaźródło: Materiały Prasowe

17 kwietnia br. zapadł wyrok TSUE w sprawie Puszczy Białowieskiej. Obowiązuje od momentu ogłoszenia, a to oznacza, że Minister Środowiska musi się niezwłocznie do niego dostosować. Ale  nadal się nie dostosował. Pisma naukowców-przyrodników do min. Henryka Kowalczyka pozostają bez odpowiedzi. Akademicy napisali więc list otwarty do premiera Mateusza Morawieckiego.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Pozytywny obraz Polski i Polakow(2018-05-11 17:44) Zgłoś naruszenie 84

    Jak na 38 -milionowy kraj ( plus jeden z Upsali - chociaz podobno tez polak) - to nawet niewielu tych pozytecznych idiotow. Mimo wszystko mamy duzo wiecej normalnych Polakow , niz tych nawiedzonych pseudonaukowcow .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Henek(2018-05-11 05:41) Zgłoś naruszenie 119

    Najbardziej mnie ujal za serce ten uczony prf. od ocenografii !!!??? A coz on ma zapewne fantastyczna znajomosc problemow lasu i lesnictwa. Cale zycie tak lal wode, ze az sie dochrapal profesury z Ocenografii! Ze tez mamy takich nygusow w naszym kraju !!! Ja bym go delegowal na Madagaskar z biletem w jedna strone ! Pewnie by mial okazje zobaczyc ocean na zywo pierwszy raz w zyciu! Taki duzy dystans od Bialowiezy dobrze by mu zrobil he he he he he !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Roly(2018-05-10 21:51) Zgłoś naruszenie 139

    I ja podatnik place na tych darmozjadow od zadymy? A widly im dac i jakis pozytek z tej bandy nierobow jakis wreszcie bedzie !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Bert(2018-05-10 19:06) Zgłoś naruszenie 1810

    ekoterroryści przedstawili swoją listę obecności - dziękujemy !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ser(2018-05-10 17:36) Zgłoś naruszenie 1118

    Pistroll gorszy od kornika

    Odpowiedz
  • A Szyszko ...(2018-05-10 17:13) Zgłoś naruszenie 915

    ...bierze premie i rży jak żubr !

    Odpowiedz
  • Zib(2018-05-10 17:01) Zgłoś naruszenie 2113

    Lista ma drugie dno - jest zbiorem lewactwa chowającego się za eco terrorystyczną wiedzą...

    Odpowiedz
  • d. prof. zrehabilitowany nadlesniczy Marucha(2018-05-10 16:39) Zgłoś naruszenie 2516

    To ja nawet nie wiedzialem, ze mamy tyle darmozjadow w Polsce czepiajacych sie naszej puszczy. Toz to gorsze niz zaraza drukarza !!!!!!! Czyz nie lepiej niz pisac jakies glupie apele i elaboraty nasi "uczeni" w zabek czesane towarzystwo wzajemnej adoracji na odmiane zaczelo by myslec jak uratowac nasz Bialowierze od szkodnikow naturalnych ??? One tylko myslom jak tu zrobic na nieszczesciu kase i popularnosc ! A juz najwieksza smiesznoscia jest niejaka pani Sroda- od kiedy ona zostala znawca lasow ? Od ostatniej majowki ??? To musiala byc trauma dla calego lasu ( drzewostanu i zwierzat) ta jej obecnosc !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz