Nauczycielska Solidarność chce strajku w obronie Karty Nauczyciela

14.11.2013, 15:40; Aktualizacja: 14.11.2013, 15:42

Oświatowa Solidarność grozi strajkiem nauczycieli. Związek w ten sposób chce bronić obecnych zapisów Karty Nauczyciela. Ostatnią szansą na powstrzymanie protestu będzie spotkanie z posłami 20 listopada.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • dumne oczko(2013-11-27 10:00) Zgłoś naruszenie 00

    TOM, aleś ty głupiutki, już wsystko powiedziałeś, co wiesz o pracy nauczyciela?

    Odpowiedz
  • TOM(2013-11-25 09:16) Zgłoś naruszenie 00

    ZWOLNIĆ STRAJKUJĄCYCH !!! ZA PRACĘ NA 1,2 ETATU MIESIĘCZNIE TO STANOWCZO ZA DUŻO ZARABIAJĄ. DODATKOWO ROZMAITE DODATKI WIEJSKIE I MIESZKANIOWE , 13, 14 ITD. JEŚLI SIĘ NIE PODOBA NIECH ZMIENIĄ PRACĘ NIKT NIE BĘDZIE PŁAKAŁ.

    Odpowiedz
  • ik irek(2013-11-23 14:10) Zgłoś naruszenie 00

    P Tusk Histeryku czy pan pracował w dzisiejszych realiach z młodzieza

    Odpowiedz
  • ik irek(2013-11-23 14:08) Zgłoś naruszenie 00

    moje zdanie siedzimy w domu przez m-c i co na to tatusie mamusie a na końcu niby rząd po

    Odpowiedz
  • ik irek(2013-11-23 14:07) Zgłoś naruszenie 00

    moje zdanie siedzimy w domu przez m-c i co na to tatusie mamusie a na końcu niby rząd

    Odpowiedz
  • Abc(2013-11-22 15:47) Zgłoś naruszenie 00

    Prawda jest taka , że przedszkola i szkoły są przechowalnią dla niewydolnych wychowawczo rodziców , którzy maja dzieci chyba tylko z presji społecznej i starają się ich pozbyć , aby ktoś inny wychował i nauczył , każde wymaganie ze strony nauczyciela kończy się atakiem na niego . Drogi rodzicu , który zazdrościsz tak karty nauczyciela , nie potrafisz zając się jednym dzieckiem a narzekasz na osoby , które potrafią ogarnąć 20 i więcej !!

    Odpowiedz
  • kasiek(2013-11-19 16:34) Zgłoś naruszenie 00

    a może tak górnikom zabrać barbórki i w ogóle wszystkim wszystko róbcie za parę groszy a jak nie to zwolnić arek puknij się w głowę!Państwo dąży do rujnowania ludzi "klas średnich" posłowie mają immunitety i nic im nie można zrobić a zwykły człowiek czyt.m.innymi nauczyciel ma tracić na wszystkim, ludzie zastanówcie się trzeba się bronić a nie pogrążać z zawiści

    Odpowiedz
  • A może by tak "strajkujace pedagogi"(2013-11-16 17:26) Zgłoś naruszenie 00

    pomyślały o oświacie;
    - o doposażeniu szkół?,
    - o usunięciu indoktrynacji z oświaty i oddzieleniu nauki od wiary?
    - o tym, że karta nauczyciela jest wrogiem postępu i zdrowej rywalizacji?

    Odpowiedz
  • XYZ(2013-11-16 09:05) Zgłoś naruszenie 00

    W !!
    Zmień pracę. Wszędzie indziej mają dużo przywilejów, Kart Nauczyciela,
    wicej związków zawodowych, które bronią bzdurnych i nieuzasadnionych dodatków za coraz gorsze wyniki pracy. Będziesz szczęśliwy.
    Za pół etatu żądania ogromne.

    Odpowiedz
  • w(2013-11-15 10:57) Zgłoś naruszenie 00

    Aruś,dziecko a może by tak ciebie zwolnić,na pewno na twoje miejsce jest dużo chętnych...

    Odpowiedz