statystyki

Uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi mają mieć zapewnioną pomoc

autor: Artur Radwan22.04.2020, 08:24; Aktualizacja: 22.04.2020, 08:26
Resort edukacji narodowej dodatkowo zobowiązał wszystkich kuratorów oświaty, aby zwrócili uwagę na wzmocnienie sposobu realizacji działań adresowanych do dzieci i młodzieży potrzebujących szczególnego wsparcia.

Resort edukacji narodowej dodatkowo zobowiązał wszystkich kuratorów oświaty, aby zwrócili uwagę na wzmocnienie sposobu realizacji działań adresowanych do dzieci i młodzieży potrzebujących szczególnego wsparcia.źródło: ShutterStock

Rodzice i uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi mają mieć zapewnioną pomoc. To efekt naszej ubiegłotygodniowej publikacji „Wirtualna pomoc się nie sprawdza”.

Dariusz Piontkowski, minister edukacji narodowej, wydał rekomendacje dotyczące wsparcia takiej młodzieży w kształceniu na odległość.

W naszym artykule rodzice, ale też dyrektorzy przyznawali, że pomoc nauczycieli wspomagających, a także innych specjalistów, w tym psychologów, pedagogów lub logopedów, w obecnej sytuacji się nie sprawdza.


Pozostało jeszcze 72% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane