Jak co roku Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na dzień otwarty, realizowany w formule wykładów adresowanych nie tylko do przyszłych słuchaczy, ale do wszystkich osób zainteresowanych swoim rozwojem i poszerzeniem horyzontów. Uczestnicy spotkania będą mogli wysłuchać prezentacji dotyczących obszarów takich jak: prawo, biznes oraz rozwój. Każdy sam może zdecydować, czy chce wziąć udział w całym bloku tematycznym, czy też wybrać najbardziej interesujące warsztaty z poszczególnych dziedzin.

Spotkanie rozpocznie przemówienie dr Małgorzaty Gałązki-Sobotki, Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, która opowie o wartościach, jakie płyną z nieustannego kształcenia się na każdym etapie kariery zawodowej. W toku kolejnych prezentacji będzie można poznać odpowiedzi na pytania takie jak:

Prawo
• Jakich zasad należy przestrzegać monitorując pracowników? – wykład wygłosi dr Magdalena Rycak, kierownik studiów podyplomowych Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji oraz Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – kadry i płace.
• Czy prawnicy i regulacje są gotowi na nowe reguły gry w świecie prawa i nowych technologii? – wykład wygłoszą radca prawny Agnieszka Oleksyn-Wajda i adwokat Justyna Wilczyńska-Baraniak, kierujące studiami podyplomowymi Prawo w biznesie nowych technologii.

Biznes
• Jak być skutecznym w budowaniu innowacji? – wykład wygłosi Małgorzata Lisowska, kierownik studiów Architekt Innowacji. Więcej niż budowanie marki.
• Mediacje – jak pomagają rozwijać ścieżki kariery? – wykład wygłoszą Jerzy Książek i Magdalena Grudziecka, wykładowcy studiów podyplomowych Negocjacje i mediacje biznesowe oraz Mediacje rodzinne i karne.
• Coraz trudniej sprzedawać w Internecie? Zbuduj najlepszy na świecie content marketing! – wykład wygłosi Maciej Hoffmann, kierownik studiów E-marketing w praktyce.
Rozwój
• Co robić, aby pracownicy od nas nie odchodzili? – wykład wygłosi Piotr Cieszewski, wykładowca studiów Neuro-przywództwo.
• Managment 3.0 a coaching – o co w tym chodzi? – wykład wygłosi Małgorzata Ziarko, wykładowca studiów Studium coachingu.
Wszystkie osoby, zainteresowane studiami podyplomowymi na Uczelni Łazarskiego, będą mogły także zapoznać się z programem wybranego kierunku oraz porozmawiać z poszczególnymi wykładowcami. Konsultanci, obecni w Centrum Rekrutacji, opowiedzą o procesie rejestracji na studia i odpowiedzą na wszystkie pytania dodatkowe. Ponadto na uczestników wydarzenia czekać będzie 10% zniżka w czesnym na studia podyplomowe lub programy MBA, do wykorzystania w nadchodzącym roku akademickim.

Festiwal rozwoju kariery odbędzie się w sobotę 14 września 2019 r., na terenie Uczelni Łazarskiego przy ul. Świeradowskiej 43 w Warszawie, w godzinach 10.00-13.00. Festiwal ma charakter otwarty (wstęp jest bezpłatny), jednak ilość miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: ckp.lazarski.pl/festiwalrozwojukariery/

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.

O Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego:
Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego to nowoczesna jednostka uczelniana, oferująca wysokiej jakości usługi z zakresu kształcenia w toku studiów podyplomowych oraz prestiżowych programów MBA, a także szkolenia i doradztwo dla firm, instytucji oraz jednostek administracji publicznej i samorządowej. Centrum Kształcenia Podyplomowego buduje swoją ofertę w oparciu o najwyższe standardy merytoryczne oraz doświadczoną kadrę akademicką i ekspercką, reprezentującą różne instytucje i sektory gospodarki. Misją Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest przygotowanie słuchaczy do osiągania sukcesów zawodowych, poprzez samodzielne kształtowanie ścieżki kariery i zarządzanie swoim rozwojem w oparciu o specjalistyczną wiedzę, profesjonalne umiejętności oraz kwalifikacje. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.ckp.lazarski.pl.