Trzaskowski: Oskarżanie nas o chaos w edukacji jest bezczelnością

15.07.2019, 08:34; Aktualizacja: 15.07.2019, 08:35
Trzaskowski ocenił też, że samorządy dostają za małe subwencje od państwa na edukację, a większe pieniądze na ten cel rząd "uznaniowo" kieruje do tych samorządów, gdzie wyborcy głosują na PiS.

Trzaskowski ocenił też, że samorządy dostają za małe subwencje od państwa na edukację, a większe pieniądze na ten cel rząd "uznaniowo" kieruje do tych samorządów, gdzie wyborcy głosują na PiS.źródło: ShutterStock

Oskarżanie nas o chaos w edukacji jest bezczelnością - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Prezydent ocenił też, że filozofia rządów PiS jest taka, żeby "wszystko scentralizować", a samorząd zostawić jako "wydmuszkę".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • o(2019-07-15 09:36) Zgłoś naruszenie 16

  kto tu jest bezszczelny

  Odpowiedz
 • abc(2019-07-15 15:35) Zgłoś naruszenie 41

  To ten sam sposób postępowanie co KC Episkopatu, Rydzyka. 3-ch uczciwych ludzi z PiS, wyrzucono z PiS, bo ujęli się za Panią Wójt z Lesznowoli. W kościele nie ma Boga, a w PiS prawa i sprawiedliwości. Trzaskowski dał adekwatną analizę i do tego bardzo łagodnie nazwał chamstwo, arogancję, złodziejstwo dojnej zmiany.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • abcd(2019-07-16 08:41) Zgłoś naruszenie 12

  Państwo Trzaskowscy zrobili wiele dla edukacji bo wypisali dziecko z nauki przedmiotu o nazwie religia, i chyba tylko tyle?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane