Gowin chce pomóc w negocjacjach z nauczycielami. "Chcę zweryfikować, czy są gotowi na rozwiązania projakościowe"

15.04.2019, 09:33; Aktualizacja: 15.04.2019, 09:39
Anna Zalewska, Beata Szydło, Piotr Gliński, Jarosław Gowin

Anna Zalewska, Beata Szydło, Piotr Gliński, Jarosław Gowinźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Chcę wziąć udział w okrągłym stole dot. oświaty; zwróciłem się do premiera z prośbą, aby dołączył mnie do delegacji rządowej - poinformował wicepremier Jarosław Gowin. Dodał, że nie zapadła jeszcze decyzja, kiedy dokładnie odbędą się rozmowy, ale zapewne będzie to po Wielkanocy.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • Seba(2019-04-15 14:19) Zgłoś naruszenie 101

    jak to było, Panie Gowin???Ile to miało być za mało, aby utrzymać pana rodzinę?17 tysiów na miesiąc?

    Odpowiedz
  • Zbyszek(2019-04-15 14:44) Zgłoś naruszenie 71

    Gowin sam zaprezentuj najpierw lepszą jakość myślenia, pracy, polityki, wypowiedzi.

    Odpowiedz
  • Podniesc pensum...(2019-04-15 10:45) Zgłoś naruszenie 78

    Podniesc pensum do 24 godzin, zwiekszyc znacznie place za 1 etat bez nadgodzin. Zwolnic dorabiajacych emerytow w samorzadach i administracji panstwowej i na ich miejsca przyjac nauczycieli.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gh(2019-04-15 13:25) Zgłoś naruszenie 69

    Jeżeli podniosą pensum to zwiększy się dzieciom ilość godzin do siedzenia tygodniowo w szkole. Nauczyciele to przeżyją ale czy dzieciaki?

    Odpowiedz
  • gf(2019-04-15 14:48) Zgłoś naruszenie 51

    min Zalewska wydala 1.5 mln zl na nagrody dla swoich pewnie i dla siebie. W 2018 w ministerstwach wydano 44mln zl na nagrody. Na to sa pieniadze i nikogo nie pytaja o zdanie bo im sie premia nalezy

    Odpowiedz
  • belfer(2019-04-16 09:55) Zgłoś naruszenie 42

    Podwyżki i nagrody są tylko dla swoich. Rodzina pana Gowina ma wykwintne podniebienie i gust dlatego potrzebuje więcej na utrzymanie. Nauczyciele nie są tacy głupi, za jakich ich uważa rząd i nie dadzą się omamić propozycjom podwyżek

    Odpowiedz
  • Dobrze zarabiający Nauczyciel.(2019-04-16 19:15) Zgłoś naruszenie 40

    Spełnić postulat Anny Zalewskiej sprzed dwóch lat.Nauczyciele wasze wynagrodzenie będzie powiązane ze średnią krajową,Na pytanie uczestników zebrania ,minister odpowiedziała -stanie się to w momencie znacznego wzrostu gospodarczego.Byli tacy co w to uwierzyli.

    Odpowiedz
  • inspir(2019-04-17 07:48) Zgłoś naruszenie 30

    Lista uczelni wyższych na świecie:UW,UJ 301-400 miejsce;to pana Gowina nie interesuje,tylko strajkujący n-le.

    Odpowiedz
  • Dobrze zarabiający Nauczyciel.(2019-04-18 16:20) Zgłoś naruszenie 10

    Slogany,plus rozpięty program socjalny ,tak obecna władza kupuje wyborcę.Posługujecie się kłamstwem ,mówicie to co chcecie żeby społeczeństwo usłyszało,nic poza waszymi prywatnymi portfelami was nie interesuje.Rodzina i znajomi na swoim-hasło przewodnie partii rządzącej.

    Odpowiedz