statystyki

Nowa promocja na kolei: Podróż za złotówkę

12.12.2013, 13:25; Aktualizacja: 12.12.2013, 13:31
Ceny Super Biletów zaczynają się już od złotówki.

Ceny Super Biletów zaczynają się już od złotówki.źródło: ShutterStock

Podróż pociągiem interREGIO za 1 zł? To możliwe. Dzięki Super Biletowi, nowej promocji Przewozów Regionalnych, kupując bilety z wyprzedzeniem przez internet, podobnie jak na samolot czy autobus, można podróżować znacznie taniej. Tylko do końca stycznia 2014 r. na naszych pasażerów będzie czekało prawie 51 tysięcy biletów w super cenach.

Reklama


Reklama


Ceny Super Biletów zaczynają się już od złotówki, ale bilety znajdujące się na pozostałych „półkach" cenowych (9, 19, 29 i 39 zł) również są atrakcyjną propozycją dla pasażerów przemieszczających się na dłuższych trasach - informuje spółka w komunikacie.

Promocja działa na zasadzie systemu dynamicznej sprzedaży biletów, który doskonale znany jest pasażerom tanich linii lotniczych i autobusowych. Ceny Super Biletów uzależnione są m.in. od daty podróży, relacji wybranego pociągu i terminu zakupu biletu. Bilety w ramach nowej promocji dostępne są wyłącznie przez internet.

Z promocji mogą korzystać również pasażerowie interREGIO busów. Każdy Super Bilet jest dostępny także w wersji ulgowej, dzięki czemu posiadacze zniżek ustawowych (np. uczniowie i studenci) mogą podróżować jeszcze taniej. Bilety w ramach nowej promocji będą dostępne w sprzedaży już od 15 grudnia.

Oprac. T.J.

Reklama


Źródło:Informacja prasowa

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama