Rząd tnie pieniądze na drogi

autor: Piotr Szymaniak16.08.2017, 07:33; Aktualizacja: 16.08.2017, 10:22
Mateusz Morawiecki, wiceprezes Rady Ministrów

Mateusz Morawiecki, wiceprezes Rady Ministrówźródło: Newspix
autor zdjęcia: KONRAD KOCZYWASFOTONEWS

1,3 mld zł. Tyle zabraknie w 2017 r. na remonty i utrzymanie tras krajowych. Fundusze na drogi lokalne zostaną obcięte o 300 mln zł.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Reklama

Komentarze (7)

  • JemZupe(2017-08-17 14:20) Zgłoś naruszenie 50

    Na kolei się nie znam ale co do dróg to mogę powiedzieć jedno: jak długo będą budowane drogi z lipną nawierzchnią, tak długo będzie trzeba je naprawiać. To jest błędne koło, pieniądze w błoto. Zaczęło się już na szczęście budowanie z betonu cementowego np wokół Łodzi czy między Wawą a Lublinem, ale nadal jest tego za mało! Żeby zaoszczędzić za 5, 10, 20 lat, myśleć trzeba już teraz!

    Odpowiedz
  • XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX(2017-08-16 16:30) Zgłoś naruszenie 33

    CO ZA GŁUPIE KOMENTARZE PISZECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE ZASTANAWIACIE SIĘ ILE LUDZI GINIE NA DRO- GACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WG TAK MYŚLĄCYCH TO POLSKA MA SIĘ ZWIJAĆ ZAMIAST ROZWIJAĆ!!!!!!!!!!!!!! ZASTANÓWCIE SIĘ I NIE PISZCIE TAKICH KOMENTARZY, ŻE 500+ KOSZTUJE!!!!!!!!!!!!!!!! PRZEZ 8 LAT RZĄDÓW POPRZEDNIEJ KADENCJI MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ TAŃSZE DROGI !!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO ZAPOMNIELIŚCIE!!!!!!!!!!!!!!!ZWYKŁA ZŁOŚLIWOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE BYLIŚCIE WTEDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SŁABO SIĘ ROBI NA TAKIE MYŚLENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!x

    Odpowiedz
  • obserwator(2017-08-16 13:22) Zgłoś naruszenie 73

    Dobre drogi dla pis kojarzą się ze złą Brukselą , dlatego chce doprowadzić do pogorszenia stanu dróg w Polsce .

    Odpowiedz
  • skromny(2017-08-16 13:09) Zgłoś naruszenie 84

    Czy ktoś wie ile kosztowała defilada w Warszawie wraz z przygotowaniami?

    Odpowiedz
  • wszystkietakrobiom(2017-08-16 11:01) Zgłoś naruszenie 44

    Po co stare naprowiac.Nowe wyszykowac.

    Odpowiedz
  • Totalna opozycja(2017-08-16 10:57) Zgłoś naruszenie 155

    To było do przewidzenia. Ale sutenerowi to nie robi. Dostał na wódę i do GSu pójdzie po piachu a nie po asfalcie.

    Odpowiedz
  • Asia z Podlasia(2017-08-16 09:18) Zgłoś naruszenie 215

    500 plus kosztuje

    Odpowiedz