statystyki

Jak wyłączyć AdBlocka

08.03.2016, 14:20; Aktualizacja: 08.03.2016, 14:21
cyberbezpieczeństwo, kłódka, bezpieczeństwo, internet, IT, komputer

Jak wyłączyć AdBlockaźródło: ShutterStock

Użytkowniku AdBlocka. Od kilkunastu lat oferujemy Ci dostęp do darmowych i jak najlepszych jakościowo treści. Jeśli nadal chcesz je czytać, odblokuj reklamy na naszej stronie. To dzięki nim masz dostęp do bezpłatnych treści.

Reklama


Reklama


Zobacz jak odblokować reklamę:

Firefox:

Kliknij w przycisk Adblock Plus w prawym górnym rogu, przy okienku wyszukiwania. Wybierz opcję „Wyłącz blokowanie na gazetaprawna.pl”.

Chrome:

1. Kliknij w przycisk AdBlock w prawym górnym rogu. Wybierz opcję „Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie”.

2. Potwierdź decyzję klikając w przycisk „Wyklucz”.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama


Źródło:gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

  • x(2016-03-08 14:37) Odpowiedz 110

    a po co go wyłączać?

  • y(2016-03-08 21:33) Odpowiedz 70

    żeby oglądać reklamy napadające cię i skaczące po monitorze

  • adblock rzadzi(2016-03-10 08:05) Odpowiedz 60

    Dopóki cokolwiek da sie przeczytac z adblockiem na waszej stronie, to będe ją przeglądał, a jak zablokujecie taką możliwośc to wam podziekuję i tyle w temacie. Nachalnośc reklam z waszej strony (jak i z każdej innej) jest przytłaczająca.

  • lol(2016-03-09 20:41) Odpowiedz 51

    hahahahahahahahahahaha padłem

  • Brian(2016-03-10 23:25) Odpowiedz 30

    ROTFAPM Rolling on the floor an piss myself Reklamy same się doigrały adblocka. Jak go wyłączę, to się nie mogę nadziwić ile tego ścierwa reklamowego jest. ZA DUŻO. Jak reklamy w polszicie. Jest przerynik na film między reklamami. Nie da się.

  • zibi(2016-03-11 09:32) Odpowiedz 10

    Ja się zastanawiam nad takim aspektem. Reklamodawcy wyrzucają ogromne pieniądze na tworzenie i publikowanie reklam. Biorąc pod uwagę dużą i ciągle rosnącą niechęć odbiorców do oglądania czy czytania tych produkcji, czy jest sens w sumie marnowania tych pieniędzy? Reklamy zaczynają odnosić odwrotny skutek. Zochydzają danego producenta i jego towar. Zauważyłem, że dużo moich znajomych kupuje produkty niereklamowane a omijają z daleka te z reklam. Po bliższej analizie składu produktów wcale mnie to nie dziwi.Ludzi przekazują sobie informacje co naprawdę jest dobre i warte kupienia. Dobry towar sam się sprzedaje. Czas chyba najwyższy zastanowić się nad sensem napastliwych, atakujących zewsząd reklam. Kilka dni temu Izba Lekarska sprzeciwiła się wykorzystywaniu wizerunku lekarza w reklamach parafarmaceutyków. To zaczyna iść chyba w dobrym kierunku.

  • zibi(2016-03-11 09:35) Odpowiedz 00

    Ja się zastanawiam nad takim aspektem. Reklamodawcy wyrzucają ogromne pieniądze na tworzenie i publikowanie reklam. Biorąc pod uwagę dużą i ciągle rosnącą niechęć odbiorców do oglądania czy czytania tych produkcji, czy jest sens w sumie marnowania tych pieniędzy? Reklamy zaczynają odnosić odwrotny skutek. Zochydzają danego producenta i jego towar. Zauważyłem, że dużo moich znajomych kupuje produkty niereklamowane a omijają z daleka te z reklam. Po bliższej analizie składu produktów wcale mnie to nie dziwi.Ludzi przekazują sobie informacje co naprawdę jest dobre i warte kupienia. Dobry towar sam się sprzedaje. Czas chyba najwyższy zastanowić się nad sensem napastliwych, atakujących zewsząd reklam. Kilka dni temu Izba Lekarska sprzeciwiła się wykorzystywaniu wizerunku lekarza w reklamach parafarmaceutyków. To chyba zaczyna iść w dobrym kierunku.