Fani sportowych emocji i zakładów bukmacherskich doczekali się mobilnej aplikacji z możliwością wpłaty na konto zarówno w systemie iOS oraz Android. Do m-commercowego rynku dołączyła właśnie nowa mobilna aplikacja STS, która jako jedyna spośród legalnych aplikacji bukmacherskich w Polsce oferuje taką usługę.

Aplikacja umożliwia nie tylko zawieranie zakładów, ale również doładowanie konta w STS przy wykorzystaniu płatności mobilnych PayU. – Bardzo nas cieszy, że tym razem możemy ułatwić kibicom zawieranie zakładów udostępniając im płatność ‘one touch’ na telefonie.

Co istotne do wyboru są różne metody płatności, zarówno karty, jak i błyskawiczne e-przelewy PayU Express, jest to więc dla użytkowników aplikacji najszerszy wybór na rynku – mówi Sylwia Bilska, Commercial Director PayU SA.

Korzystając z aplikacji mobilnej STS można również śledzić na żywo najważniejsze wydarzenia sportowe. Zapalonych graczy dodatkowo ucieszy fakt, że wygrane w zakładach pieniądze są błyskawicznie zapisywane na saldzie gracza w STS. Następnie wystarczy zalogować się na swoje konto i na górze strony w zakładce ‘wypłata’ wpisać kwotę jaką chce się wypłacić.

Oprac. T.J.