Gaz zdrożeje. Za gotowanie i ogrzewanie zapłacimy więcej

autor: Aleksandra Gruszczyńska20.03.2017, 07:51; Aktualizacja: 20.03.2017, 08:14
Zatwierdzone przez URE taryfy będą obowiązywały do końca czerwca, potem ceny mogą wzrosnąć.

Zatwierdzone przez URE taryfy będą obowiązywały do końca czerwca, potem ceny mogą wzrosnąć.źródło: ShutterStock

Klienci PGNiG zdążyli się już przyzwyczaić do spadku rachunków za gaz. Wzrost cen surowca na świecie sprawił, że po raz pierwszy od lat zapłacimy więcej.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama


Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (17)

  • Zmiana sprzedawcy gazu PL(2017-04-12 12:20) Zgłoś naruszenie 00

    Zmień sprzedawcę gazu i wybierz ofertę z gwarancją ceny na 3 lata - będziesz miał spokój :)

    Odpowiedz
  • teresa(2017-04-02 10:59) Zgłoś naruszenie 00

    Gaz jest drogi i rachunki sa coraz wyzsze. dodatki za przesył i abonament wynosza tyle ile płacimy za sam gaz. jak tak dalej bedzie to nie stac na bedzie na ogrzewanie powyzej 16 stopni. .Wszystko drozeje, a emerytury stoja od kilku lat w miejcu. Zachód dogonimy za sto lat, moze

    Odpowiedz
  • Jak w cyrku(2017-03-30 18:50) Zgłoś naruszenie 30

    Nigdy na świecie nie było tak taniego gazu i ropy jak obecnie, tyko w Polsce nie wiadomo z jakich powodów zdrożały paliwa i ma zdrożeć gaz.

    Odpowiedz
  • krzysiek(2017-03-28 18:34) Zgłoś naruszenie 00

    Zajmuje się zarabianiem przez internet chcesz sobie dorobić odezwij się do mnie krzysmisiek@wp.pl

    Odpowiedz
  • autur(2017-03-27 21:04) Zgłoś naruszenie 21

    No jasne zwykły obywatel zarabia tak dużo że trzeba go oskubać z kasy z każdej strony, to gaz, to abonament, to inne wymysły rządzących.A za 1500 miesięcznie nawet na trumnę nie odłożysz,.ale dobrze że chociaż minimalna podskoczyła do góry to jakoś po desce co miesiąc kupisz to się może nazbiera i na starość jak znalas.

    Odpowiedz
  • Asia (2017-03-20 15:25) Zgłoś naruszenie 134

    To rośnie przez PiS. Przedtem ceny spadały i tyle. Będzie tak ceny rosną - pisowi spada poparcie. Za PO nie znęcali się też za abonament. Zapamiętaj to wyborco. Muszą nazbierać na 500 dla wszystkich, w tym bogatych.

    Odpowiedz
  • Tańszy Gaz z Kataru ...droższy ??!!(2017-03-20 13:51) Zgłoś naruszenie 120

    Myślałem że Pawlak Ciapa ale i ci co z Katarem podpisywali też superciapy. A Litwini podpisali z Norwegami którzy są tuż obok i dostali pirs gazowy za free.....

    Odpowiedz
  • -60(2017-03-20 13:46) Zgłoś naruszenie 130

    Mamy kolejny przykład opowiadania bajek. Cena gazu teoretycznie spadła, ale w praktyce to, co pali się w moim piecu i kuchence wcale nie kosztowało mniej, bo monopolista zadbał, aby od ceny gazu oddzielono np. przesył...

    Odpowiedz
  • chris(2017-03-20 13:06) Zgłoś naruszenie 33

    olałem pgnig-e i przeszedłem do heg - tanszy gaz z gwarancja na 3 lata

    Odpowiedz
  • MArek(2017-03-20 12:42) Zgłoś naruszenie 220

    Realna inflacja jest na poziomie 8% w skali roku, a nie jak podaje rząd - 3 %. W ten sposób Skarb Państwa spłaca dług jaki ma wobec obywatel. Inflacja jest podatkiem ukrytym. Wzrost PKB należy włożyć między bajki.

    Odpowiedz
  • as(2017-03-20 12:33) Zgłoś naruszenie 180

    Jak tanieje ( 6 razy ) to nie widać tego w opłatach ( bo przesył zdrożał) jak drożej to czuć natychmiast ( bo i gaz i przesył znowu zdrożał ) - na węgiel ruski przejdę

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zdruzgotany emeryt(2017-03-20 10:54) Zgłoś naruszenie 350

    Dostałem 9,65zł podwyżki emerytury. Podatek od nieruchomości wzrósł o 15,85% . Śmięci ok 15%,woda podobnie. Kiedy skończy się ten chocholi taniec?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Dona(2017-03-20 10:06) Zgłoś naruszenie 330

    Zamiast, żeby gaz staniał, zachęcać społeczeństwo do centralnego ogrzewania na gaz, ze względu na okropnego smogu , to tu proszę GAZ drożeję, Polacy są z dnia na dzień coraz biedniejsi, z każdej strony tylko płacić, płacić i jeszcze raz płacić, wypłata nie wystarcza na samych opłatach, nie wspominając o Emerytach i Rencistach, z czego zapłacić,i co dalej, jak i za co żyć?????????????????

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz