Stefaniak: Liczymy, że uda się uchwalić projekt "Emerytura bez podatku"

11.07.2018, 21:42
"Liczymy na to, że jednak ten vox populi będzie usłyszany przez rządzących i uda się ten projekt uchwalić."

"Liczymy na to, że jednak ten vox populi będzie usłyszany przez rządzących i uda się ten projekt uchwalić."źródło: ShutterStock

Liczymy na to, że uda się uchwalić projekt "Emerytura bez podatku", że rządzący usłyszą vox populi - mówił w środę podczas spotkania z mieszkańcami warszawskiego Bródna kandydat na prezydenta Warszawy PSL Jakub Stefaniak.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • Henek(2018-07-11 23:35) Zgłoś naruszenie 206

    Moim skromnym zdaniem czas Stefaniakow, Pawlakow i innych Kamykow - Kamyszy juz sie skonczyl. Wyborcy przejzeli na oczy i nie dadza sie ju wiecej otumanic zgrabnymi obietnicami. Juz nam krol europy ponaobiecywal, a potem okradl z emerytur i uciekl schowawczy sie pod spodnice TANTE Angela ! He he he he he!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Anatol(2018-07-12 00:23) Zgłoś naruszenie 155

    Zwolnic emerytow od podatkow, a oblozyc wiekszym podatkiem takich tlusciochow (mowie tu o zasobach portfeli) - jak pan szanowny polityk STEFANIAK - toby byla prawdziwa sprawiedliwosc spoleczna, a nie puste obietnice politykow - przekretow !

    Odpowiedz
  • Podniesc kwote wolna od podatku(2018-07-11 23:51) Zgłoś naruszenie 1114

    Kwote wolna od podatku w wysokosci 1000 zl miesiecznie nalezy wprowadzic, a nie zwalniac z podatkow emerytow i poglebiac jeszcze nierownosci spoleczne.

    Odpowiedz
  • PRAWDA(2018-07-13 09:04) Zgłoś naruszenie 91

    O emeryturach bez podatku pisze juz od roku i to nie jest pomysł PSL tylko mój.Podchwycili moje argumenty ale gdyby doszło do wygranej PSL to możecie zapomniec o tym projekcie natychmiast i na zawsze.Jeżeli cos by sie zaczęło to tylko PiS bo oni nie puszczaja słów na wiatr jak ich wszyscy poprzednicy na czele z PO.Mój nastepny dobry pomysł to niski podatek dla niskich emerytur rzędu do 3 tys.netto i wyższy powyżej tej kwoty.dzisiaj nie da sie ukryc,że emeryci sa zapomnianym elektoratem i najwyższy czas sie nimi zająć.bo w przeciwnym razie w porównaniu do rosnących pensji a zarazem zywności, to beda żebrakami.

    Odpowiedz
  • Jakie 20% swiadczenia....(2018-07-11 23:47) Zgłoś naruszenie 90

    Jakie 20% swiadczenia zyskaliby emeryci? A kto zaplaci skladke zdrowotna? Emeryt placi 9% wynagrodzenia na zdrowie i okolo 10% do Skarbu Panstwa, lacznie 19,25% emerytury zabiera sie seniorowi.

    Odpowiedz
  • Emeryt(2018-07-12 07:30) Zgłoś naruszenie 70

    Czy to też uzgodniono z GAZPROMEM?

    Odpowiedz
  • gutek(2018-07-12 06:28) Zgłoś naruszenie 32

    jeszcze jeden chce skasować wojsko

    Odpowiedz
  • Hana(2018-07-13 07:50) Zgłoś naruszenie 30

    Zwiększyć kwotę wolną i to nie o 20 groszy czy 5 zeta ale do minimum 15 tys ................ to będzie dobra zmiana.

    Odpowiedz