Lekarze bez granic (prywatności). Wystarczy kilka komentarzy, by zniszczyć medyczną reputację

autor: Patryk Słowik, Jakub Styczyński13.05.2018, 09:00
Walka z hejtem jest coraz trudniejsza i coraz bardziej kosztowna

Walka z hejtem jest coraz trudniejsza i coraz bardziej kosztownaźródło: ShutterStock

NajlepszyLekarz.pl, RankingLekarzy.pl, HaloDoktorze.pl czy ZnanyLekarz.pl., a także wiele, wiele innych. Portale porównujące medyków pojawiają się niczym grzyby po deszczu. I nic w tym dziwnego. Polacy lubią leczyć się u doktora Google'a. A gdy już chcą iść do lekarskiego gabinetu, to właśnie w internecie szukają rekomendacji.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

 • ddd(2018-05-13 10:31) Zgłoś naruszenie 24

  ale syf

  Odpowiedz
 • jak państwo nie może poradzić sobie z doktorkami(2018-05-13 11:26) Zgłoś naruszenie 75

  to ludzie biorą na łamach internetu,sprawę w swoje ręce.Dlaczego nie wprowadzony jest system opłat składek i rozliczania się z lekarzem,tak jak to zrobiono częściowo na śląsku.Czyżby państwo bało się upadku nie rentownych szpitali i przychodni,gdzie właśnie zagnieżdżeni są ,...pseudo lekarze.Otóż najprostszą drogą,każdy mógłby wybrać lekarza,anie być zmuszany na konowała za 2 lub 3 lata,w kolejce--aby określił że za póżno i on nic nie zrobi a NFZ i tak mu zapłaci.Sztuczne kolejki,trzeba zlikwidować właśnie w zarodku.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • asdf,9(2018-05-13 14:12) Zgłoś naruszenie 46

  Lekarze to biała, bezlitosna mafia wobec chorych. Podłością dorównują Watykanistom. Prywatnie się leczę, taki syf jest w państwowych ośrodkach. Prywatnie też sobie jaja robią. Kantują równo każdego. W dobrej klinice, młoda po studiach potrafi r-ku nie wydać. Brak paragonu to kantuje pacjenta i osobę ją zatrudniającą. A wrażli na swój temat całkiem jak PiS-mani i katoprawaki.

  Odpowiedz
 • I o to idzie(2018-05-13 14:14) Zgłoś naruszenie 26

  Reputacją wcale się nie martwią. Zawsze z pacjenta można durnia zrobić. Tak jak sędzia z klienta sądu robi pieniacza. Grunt to brać kasę i stworzyć taką procedurę, aby inni nie wiedzieli o co chodzi. Urzędników mściwych i złośliwych mamy dostatek.

  Odpowiedz
 • re(2018-05-13 14:51) Zgłoś naruszenie 21

  No syf. Ale suwerenowi - jak widac - to się podoba.

  Odpowiedz
 • lola(2018-05-13 18:03) Zgłoś naruszenie 03

  podobne charaktery lgną do siebie jak zgniłe rodzynki....

  Odpowiedz
 • gosc(2018-06-20 18:24) Zgłoś naruszenie 00

  My płacimy składki na NFZ , a nie BEZPOŚREDNIO DO PLACÓWEK SŁUŻBY ZDROWIA. To na NFZ spoczywa obowiązek zapewnić nam leczenie i rehabilitacje. A nie szastanie naszymi składkami i udawanie , że zatrudnieni ludzie w NFZ to są społecznicy i działają , żeby jak najlepiej zadowolić osoby płacące składki , żeby mogli szybko i skutecznie leczyć oraz szybko dojść do zdrowia i skorzystać z rehabilitacji. Czy Minister Zdrowia kontaktuje się z pracownikami NFZ jak to jest z tym wydatkowaniem składek, jaką pomocą służą potrzebującym gdy Ci zwracają się telefonicznie o pomoc w załatwianiu rehabilitacji . Pracownicy odpowiadają , że to ich nie obchodzi podając NR telefonu do przychodni rehabilitacyjnych i załatw sobie rehabilitacje . Termin na 2022r , a na skierowaniu jest napisane pilne i rehabilitacja w domu osobie wiekowej i niedołężnej. Tyle lat to już trwa, że najwyższy czas żeby NIK sprawdził do czego służy nam NFZ i po co ta instytucja jest powołana. Do zbierania składek za mało i opłacania wg punktów leczenie. W takim NFZ powinni pracować menadżerowie wysokiej klasy specjaliści i społecznicy. Również wszystkie stowarzyszenia i fundacje powinny podlegać pod taką instytucję. I wzajemnie udzielać rad i pomocy chorym oraz zawierać kontrakty na leczenie z najlepszymi. Powinna inwestować i budować szpitale, rehabilitacje oraz kształcić młodych na lekarzy , pielęgniarki i rehabilitantów. Należy przeprowadzić reformę służby zdrowia i zweryfikować i wyeliminować złe działania .

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane