Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zwiedzamy Bałkany: Albania

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Saranda to miejscowość położona na południu Albanii. Oferuje kamieniste plaże znajdujące się przy krystalicznie czystym Morzu Jońskim. Przebywając w Sarandzie warto wybrać się promem na grecką wyspę Korfu - podróż potrwa nieco ponad godzinę.
Saranda to miejscowość położona na południu Albanii. Oferuje kamieniste plaże znajdujące się przy krystalicznie czystym Morzu Jońskim. Przebywając w Sarandzie warto wybrać się promem na grecką wyspę Korfu - podróż potrwa nieco ponad godzinę. / ShutterStock
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Balicki
    2017-07-15 22:42
    Albania to fajne miejsce do zwiedzania. Moim zdaniem bardzo niedoceniane. Całkiem ciekawa historia, ciekawi ludzie. Jest co zobaczyć i co zwiedzać. A jak ktoś lubi poleżeć nad morzem to też da radę znaleźć odpowiednie miejsce. Byliśmy na objazdówce z Wytwórnią Wypraw i jako głwną bazę noclegową mieliśmy Vlorę - bardzo fajne miejsce, czasami nazywane miastem dwóch mórz (Adriatyk i Jońskie spotyka się tutaj). Warto pojechać nad jezioro Szkoderskie. Niesamowite miejsce. Z chęcią powróciłbym w tamte rejony, a wasz artykuł tylko przypomniał jak tam jest fajnie. Może pora odwiedzić ponownie?
    0
    zgłoś
Reklama
Reklama

Zobacz więcej