Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Ferie zimowe pod palmami? Sprawdźcie, gdzie najlepiej wyjechać w 2018

Panama Gdy u nas zaczyna się zima i opady deszczu lub śniegu, w Panamie lato kwitnie. Właśnie teraz jest najlepszy czas na to by odwiedzić ten kraj. Od grudnia do kwietnia trwa tutaj pora sucha, a to oznacza bezchmurne niebo i temperatury powyżej trzydziestu stopni. Do tego przyjemnie ciepłe Morze Karaibskie i rajskie otoczenie – czego chcieć więcej? Chciałoby się powiedzieć przystępnej ceny – i tutaj Panama również miło Was zaskoczy. Czemu więc zimy nie spędzić na plaży? Tym bardziej że ten kraj skrywa prawdziwy ogrom atrakcji – karnawałowe fiesty to nie jedyna rozrywka na jaką warto się przygotować. – Obowiązkowo trzeba oczywiście zobaczyć Kanał Panamski – prawdziwy inżynieryjny cud świata, który ponad sto lat temu połączył wody Atlantyku z Oceanem Spokojnym. 81-kilometrowa, olbrzymia trasa, na której znajdują się imponujące trzy pary śluz: Gatun, Pedro Miguel i Miraflores (przy której znajduje się słynny punkt widokowy) – to wszystko robi ogromne wrażenie – mówi Piotr Wilk, przedstawiciel biura podróży Rainbow. A do tego wspaniałe widoki na dziką przyrodę, która otacza tę jedną z najważniejszych dróg wodnych świata – nie ma takiego drugiego miejsca. Przepiękna, kolonialna Panama Viejo również na każdym zrobi ogromne wrażenie, podobnie jak i inne urokliwe miasteczka, np. Anton Valley położone w drugim co do wielkości, wygasłym kraterze wulkanicznym na świecie, gdzie pełno gorących źródeł i niewielkich wodospadów, którym to miejsce zawdzięcza niepowtarzalną roślinność i unikalny mikroklimat. Dla widoku takich miejsc warto choć na chwilę oddalić się od rajskiej plaży.
Panama Gdy u nas zaczyna się zima i opady deszczu lub śniegu, w Panamie lato kwitnie. Właśnie teraz jest najlepszy czas na to by odwiedzić ten kraj. Od grudnia do kwietnia trwa tutaj pora sucha, a to oznacza bezchmurne niebo i temperatury powyżej trzydziestu stopni. Do tego przyjemnie ciepłe Morze Karaibskie i rajskie otoczenie – czego chcieć więcej? Chciałoby się powiedzieć przystępnej ceny – i tutaj Panama również miło Was zaskoczy. Czemu więc zimy nie spędzić na plaży? Tym bardziej że ten kraj skrywa prawdziwy ogrom atrakcji – karnawałowe fiesty to nie jedyna rozrywka na jaką warto się przygotować. – Obowiązkowo trzeba oczywiście zobaczyć Kanał Panamski – prawdziwy inżynieryjny cud świata, który ponad sto lat temu połączył wody Atlantyku z Oceanem Spokojnym. 81-kilometrowa, olbrzymia trasa, na której znajdują się imponujące trzy pary śluz: Gatun, Pedro Miguel i Miraflores (przy której znajduje się słynny punkt widokowy) – to wszystko robi ogromne wrażenie – mówi Piotr Wilk, przedstawiciel biura podróży Rainbow. A do tego wspaniałe widoki na dziką przyrodę, która otacza tę jedną z najważniejszych dróg wodnych świata – nie ma takiego drugiego miejsca. Przepiękna, kolonialna Panama Viejo również na każdym zrobi ogromne wrażenie, podobnie jak i inne urokliwe miasteczka, np. Anton Valley położone w drugim co do wielkości, wygasłym kraterze wulkanicznym na świecie, gdzie pełno gorących źródeł i niewielkich wodospadów, którym to miejsce zawdzięcza niepowtarzalną roślinność i unikalny mikroklimat. Dla widoku takich miejsc warto choć na chwilę oddalić się od rajskiej plaży. / Media / faracowski
Gdy za oknem zima, wszyscy marzą o tym, by choć na chwilę przenieść się gdzieś, gdzie słońce praży mocno i gdzie można zrelaksować się na pięknej plaży. Tylko gdzie jechać? Cóż, ta pora roku zdecydowanie należy do egzotyki. Wspólnie z biurem podróży Rainbow, przygotowaliśmy więc pięć egzotycznych propozycji, które warto rozważyć w tym sezonie.

Powiązane

Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama
Reklama

Zobacz więcej

image for background

Przejdź do strony głównej