Polskie Linie Lotnicze LOT z początkiem czerwca proponują nową odsłonę taryfy „First Minute”, przygotowaną specjalnie dla osób, które planują swoje podróże z wyprzedzeniem. Będzie to stała taryfa w ofercie polskiego przewoźnika.

„Kupuj wcześniej, lataj taniej” – właśnie pod takim hasłem wystartowała kampania LOT-u promująca bardzo atrakcyjną cenowo taryfę „First Minute”. Najtańsze bilety dostępne są na stronie internetowej LOT-u – lot.com. Ceny za przeloty po Europie w obie strony zaczynają się już od 123 złotych, a loty po Polsce już od 99 złotych w jedną stronę.

Nowe poziomy taryfy First Minute to stała oferta LOT-u. Najbardziej zyskają na niej osoby, które planują swoje podróże z co najmniej 45 dniowym wyprzedzeniem.

Taryfa obejmuje wszystkie krajowe, europejskie i bliskowschodnie trasy polskiego przewoźnika (tzw. domestic i short haul). Za niespełna 200 złotych pasażerowie LOT-u polecą np. z Warszawy do Rzymu w obie strony, a podróż z Poznania czy Rzeszowa do Warszawy kosztować będzie zaledwie 99 zł w jedną stronę. Wystarczy co najmniej 45 dni przed planowanym wylotem kupić bilet na lot.com.

Oferta obowiązuje na bezpośrednich rejsach rozpoczynających się w portach krajowych. Bilety w taryfie First Minute dostępne są na stronie internetowej lot.com, za pośrednictwem Call Center, biur sprzedaży PLL LOT lub bezpośrednio u agenta.