PolskiBus.com rozszerza swoją ofertę wprowadzając 8 nowych linii i 17 nowych miast do swojej siatki połączeń

Od dzisiaj można rezerwować bilety na nową, luksusową usługę PolskiBusGold.com. Dodatkowo siatka połączeń PolskiBus.com wzbogaci się o 8 nowych tras i aż 17 kolejnych miast. Pasażerowie zyskają także możliwość podróżowania do dwóch nowych europejskich stolic – Rygi i Tallinna. Wprowadzane zmiany są kolejnym etapem konsekwentnego realizowania strategii rozwoju PolskiBus.com, która zakłada docieranie do jak najszerszego grona pasażerów z ofertą dopasowaną dokładnie do ich potrzeb względem najwyższej jakości podróży i najbardziej atrakcyjnych cen biletów.

Od 14 września br. pasażerowie planujący swoją podróż z Warszawy do Krakowa lub Wrocławia zyskają nową możliwość wyjątkowo komfortowej podróży z PolskiBusGold.com. Od tego dnia możliwe będzie rezerwowanie biletów za pośrednictwem strony www.polskibus.com. Inauguracyjne przejazdy zaplanowano na 21 września 2015 r. Nowa marka będzie obsługiwała linię G6 Warszawa – Kraków z 4 dziennymi połączeniami oraz linię G4 Warszawa – Wrocław, z 3 połączeniami dziennie. Jej wyróżnikiem będzie całkowicie nowe, luksusowe i przestronne wnętrze, przygotowane specjalnie na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Każdy z ekskluzywnych autokarów będzie mógł zabrać na pokład 58 osób, w tym co niezwykle istotne będzie możliwość przewiezienia osób z niepełnosprawnością ruchową. To jednak nie jedyne zmiany. Nowością będzie także wzbogacona oferta cateringowa, serwowana przez profesjonalny personel pokładowy PolskiBusGold.com, który w czasie całej podróży zadba o komfort pasażerów. Autokary posiadają nowe, niezwykle komfortowe fotele, a pasażerowie będą mieć do dyspozycji jeszcze więcej miejsca na nogi oraz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Najwyższy standard zastosowany na pokładzie sprawił, że wartość każdego z autokarów wynosi ponad 1 700 000 zł, a wartość całej inwestycji wynosi ponad 10 000 000 zł.

Kolejną nowością będzie wzbogacenie oferty PolskiBus.com o 8 całkowicie nowych linii: P25, P26, P27, P28, P29, P30, P31, P32. Nowe trasy poszerzą dotychczasową siatkę połączeń o 17 zupełnie nowych miast: Augustów, Biała Podlaska, Elbląg, Kalisz, Łomża, Mława, Ostrów Wielkopolski, Ostrołęka, Płock, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Skarżysko Kamienna, Suwałki, Sandomierz, Sieradz, Tarnobrzeg oraz Włocławek. Wprowadzone zmiany sprawią, że PolskiBus.com będzie przewoził pasażerów już na 26 trasach, docierając do 40 polskich miast i 8 europejskich lokalizacji. Na potrzeby obsługi poszerzonej siatki połączeń w tym roku zakupionych zostało 25 komfortowych, nowoczesnych autokarów o łącznej wartości ponad 40 000 000 zł.

„Ostatnią z naszych wspaniałych nowości jest przedłużenie już istniejącego połączenia realizowanego w ramach linii P8 Warszawa – Białystok – Wilno. Dzięki temu, już wkrótce pasażerowie będą mogli razem z PolskiBus.com dotrzeć do Rygi oraz Tallinna. To najdłuższe, ale i jedno z najciekawszych połączeń będzie realizowane we współpracy z naszą siostrzaną spółką SuperBus.com z Estonii”– dodaje Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Nowe trasy PolskiBusGold.com – kursy realizowane będą od 21 września 2015 r.

 • G4 Warszawa – Wrocław, 3 kursy dziennie
 • G6 Warszawa – Kraków, 4 kursy dziennie

Nowe trasy PolskiBus.com – kursy realizowane będą od 1 października 2015 r.

 • P25 Warszawa – Ostrołęka – Łomża – Augustów – Suwałki, 3 kursy dziennie
 • P26 Warszawa – Płock – Włocławek, 7 kursów dziennie
 • P27 Warszawa – Siedlce – Biała Podlaska, 4 kursy dziennie
 • P28 Warszawa – Piotrków Trybunalski – Częstochowa – Opole, 2 kursy dziennie
 • P29 Warszawa – Mława – Ostróda – Elbląg, 3 kursy dziennie
 • P30 Warszawa – Radom – Skarżysko Kamienna – Kielce, 4 kursy dziennie
 • P31 Warszawa – Radom – Ostrowiec Świętokrzyski – Sandomierz – Tarnobrzeg, 3 kursy dziennie
 • P32 Warszawa – Łódź – Sieradz – Kalisz – Ostrów Wielkopolski, 3 kursy dziennie

Nowa linia międzynarodowa PolskiBus.com (we współpracy z SuperBus.com) – kursy realizowane będą od 1 października 2015 r.

 • P8 / B1 Warszawa – Białystok – Wilno – Ryga – Tallinn, 2 kursy dziennie