Jeździ za wolno. Wozi powietrze. Było za drogie: Porażka Pendolino na polskich torach

23.06.2015, 15:40; Aktualizacja: 23.06.2015, 15:40
pendolino, Kraków

Pendolinoźródło: ShutterStock

Jeździ za wolno. Wozi powietrze. Było za drogie. Eksperci z portalu NaKolei.pl krytykują pociąg Pendolino. 20 składów od pół roku wozi pasażerów po całej Polsce.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • URSUS(2015-07-01 09:28) Zgłoś naruszenie 00

    Każda włada ma swojego fergusona !

    Odpowiedz
  • dur(2015-06-26 20:11) Zgłoś naruszenie 00

    obniżyć ceny biletów to będzie wozić pasażerów a nie powietrze i może zacznie zarabiać na siebie

    Odpowiedz
  • obudziliście się w tym bruku?(2015-06-25 17:58) Zgłoś naruszenie 00

    przecież piano o tym już przed zakupem.

    Odpowiedz
  • cde(2015-06-25 11:43) Zgłoś naruszenie 00

    P.O.lscy zlodzieje maja w d... p..ie obywateli i ich P.o..ciagi oni lataja samolotami i helikopterami co za durnie wybrali ich na druga kadencję ??... a na wyborach też sfałszowali wyniki mielio zaledwie 30% P.oparcia widzieliscie jak P.O..lski prezydent patrzyl w oczekiwaniu na wyniki ..a..awiedział ze ma 47% --liczył ze znowu sfałszująą

    Odpowiedz
  • Inspektor(2015-06-25 09:42) Zgłoś naruszenie 00

    To jest POrażka POmyleńcow z pierwszym Ćpunem Tuskiem na czele!

    Odpowiedz
  • takijeden(2015-06-25 05:00) Zgłoś naruszenie 00

    DO 5 Rozumiem, że specjalistami nazywasz ankieterów, którzy zebrali opinie o Pendolino. Mianem pisowców z kolei branżowy portal, który został przez nich stworzony z myślą o dołożeniu rządowi.

    Odpowiedz
  • Che(2015-06-24 22:26) Zgłoś naruszenie 00

    Może koniec uginania się po żądaniami Putina i kupowania wszystkiego, co Moskwa sobie zażyczy?! Już to przerabialiśmy za PRL-u, i teraz znowu powtarzamy! Wolne pociągi nie przewiozą na front wschodni odpowiedniej liczby żołnierzy i sprzętu, i znowu będziemy musieli oddać Rosjanom i Wilno, i Lwów! Dość ustępowania imperialistycznym zachciankom Kremla! Marszałku, prowadź!

    Odpowiedz
  • łysy(2015-06-24 21:27) Zgłoś naruszenie 00

    Pendolino było nam tak potrzebne, jak mi grzebień!

    Odpowiedz
  • stróż(2015-06-24 12:18) Zgłoś naruszenie 00

    To rząd Tuska kupił drogie nieprzystosowane pendolino,tylko po co i za co?To on powinien beknąc za zmarnowanie tylu milionów złotych,kiedy nasze koleje potrafia zbudowac tyakie same a może lepsze pociągi.Ile było za to łapówek to już nawet nie chciałbym wiedzieć.Teraz szybko sie dymisjonuje żeby pewnie nie odpowiadać za ta aferę.Ale nie uda im sie od tego uciec.Ile by było mieszkań ,przedszkoli a morde dra,że nie rodza sie dzieci,to se je zróbcie z waszym pendolino,tam wywaliliście to co należało sie młodym rodzinom.

    Odpowiedz
  • analityk(2015-06-23 21:21) Zgłoś naruszenie 00

    Widać, ze pismaki znają się na wszystkim jak zawsze.Przecież na ten temat był raport specjalistów, więc po co ta jałowa dyskusja. Ale o czym by mogli ględzić pismaki razem z PIS-owcami

    Odpowiedz
  • wieloszczet(2015-06-23 21:11) Zgłoś naruszenie 00

    Ważne dla jadących w interesach: ma być punktualnie i czysto, wszystko co zapłacone - ma działać. A czy to 200, czy 300 km/h, to nie takie ważne, na razie... W Polsce symbolem myślenia na zaś wcześniej/później i tak będą wały przeciwpowodziowe systematycznie zarastające zielskiem i przekopywane przez szczury wodne czy coś...

    Odpowiedz
  • obserwator(2015-06-23 20:12) Zgłoś naruszenie 00

    Ta ruda sprzedajna,łajza,konserwator powierzchni płaskich /znaczy mycia szyb/

    Odpowiedz
  • pasazer 2(2015-06-23 16:50) Zgłoś naruszenie 00

    zegarmistrz

    Odpowiedz
  • Pasazer(2015-06-23 15:57) Zgłoś naruszenie 00

    Kto imiennie podjal decyzje o zakupie Pendolino.Napewno nie PKP.

    Odpowiedz