W związku z odebraniem pierwszego Boeinga 787 Dreamliner, Polskie Linie Lotnicze przygotowały specjalną ofertę dla wszystkich pasażerów.

Polskie Linie Lotnicze LOt długo czekały na odbiór pierwszego egzemplarza najnowocześniejszego samolotu świata, czyli Dreamlinera. 12 listopada w Seattle prezes PLL LOT Marcin Piróg „odebrał klucze” do pierwszego polskiego Boeinga 787 Dreamliner. Samolot w dniu jutrzejszym (15 listopada) w godzinach przedpołudniowych ma wylądować na warszawskim lotnisku.

W związku z odbiorem nowego samolotu, który jest reklamowany jako najnowocześniejszy na świecie. LOT, będący pierwszą linią lotniczą w Europie, która posiada w swojej flocie model 787 przygotowała specjalna akcję marketingową, która pozwala pasażerom na zakup biletów na przelot Dreamlinerem.

Film

Zawsze w środy polski przewoźnik organizuje „Szaloną środę”, dzięki której pasażerowie mają możliwość zakupu biletów w promocyjnych cenach, a zniżki sięgają nawet 50%.

Dzisiaj o północy wystartowała „Szalona środa z Dreamlinerem” – dzięki której do systemu rezerwacyjnego przewoźnika trafiły bilety na przelot najnowocześniejszym samolotem świata w promocyjnych cenach.

Do czwartku, do północy pasażerowie mają możliwość zakupu biletu na wybrane rejsy:
- do Brukseli, Wiednia, Monachium, Hannoweru, Frankfurtu, Pragi, Budapesztu, Kijowa oraz Londynu.
Podróże jest możliwa w okresie od 14 grudnia 2012 do 15 stycznia 2013 roku, a ceny biletów za przelot w dwie strony zaczynają się od 399 złotych z Warszawy.

- Ceny biletów na przeloty dalekodystansowe do Chicago, Nowego Jorku, Toronto zaczynają się od 1899 złotych w dwie strony. Za bilet powrotny do Pekinu trzeba zapłacić minimum 1999 złotych.
W przypadku lotów dalekodystansowych, realizowanych Dreamlinerem przelot jest możliwy do 31 maja 2013 roku i wygląda on następująco:
Chicago: od 16 stycznia do 31 maja 2013 roku
Toronto: od 1 lutego do 31 maja 2013 roku
Nowy Jork: od 3 lutego do 31 maja 2013 roku
Pekin: od 3 marca do 31 maja 2013 roku