T- Mobile nie dał długo czekać konkurentom. Na początku czerwca uruchomił komercyjnie superszybki internet LTE. Sprawdź, co przygotował operator.

Na start LTE w T-Mobile musieliśmy czekać kilka miesięcy. Jak zapowiadał w lutym 2014 roku prezes Miroslav Rakowski na LTE klienci musieli poczekać do czerwca. Czy było warto?

Zacznijmy od quasi bonusów, a te w ofercie T-Mobile są dwa, płatny i bezpłatny.

Mundial na smartfonie? Tylko w T -Mobile

Reklama

Jak poinformował operator najbliższe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Brazylii w wersji mobilnej obejrzymy wyłącznie posiadając kartę SIM T-Mobile. TVP Stream będzie dostępny dla klientów za 0 złotych w nowych taryfach. Oczywiście na wersji desktopowej nadal będzie mozna oglądać mundial bez karty T- Mobile i dodatkowych opłat.

Wimp zamiast Spotify

Reklama

Nie udało się T-Mobile swoim klientom zaoferować streamingu muzyki za pośrednictwem Spotify. Użytkownicy operatora dostaną ofertę serwisu Wimp za 19,90 zł. Nie będzie opłat za transfer, a klienci biznesowi będą mieli możliwość testowania serwisu do nawet 6 miesięcy.

To tyle jeśli chodzi o bonusy. Jak wygląda oferta? Każda nowa taryfa ma określony limit danych dostępny w ramach abonamentu. Klient ma możliwość podwyższenia swojego limitu za dodatkową opłatą o 500 Mb za 10 złotych. I tu uwaga, każde podwyższenie to kolejne 10 złotych.

JUMP czyli wszystko od 49,99

Nowe oferta nazywa się JUMP. Połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oczywiście no limit. Nielimitowane są również wszystkie SMSyi MMSy do sieci komórkowych. W każdej ofercie będzie paczka internetu danych i urządzenie LTE ( o ile wybierzemy opcję ze sprzętem) . Niestety w podstawowej ofercie limit 250 Mb w LTE zniknie nam dosłownie w chwilę.

Poniżej pełna oferta i cennik nowych ofert w T-Mobile dla biznesu i klientów indywidualnych:

Podsumowując ofertę T-Mobile należy zaznaczyć, ze jako ostatni operator wprowadza usługę superszybkiego internetu LTE. Zapewnia dobry zasięg na terenie całego kraju co nie było na rynku standardem. Minusem są niskie, początkowe paczki danych, które przy transferze LTE mogą odstraszać.

Od tej pory operatorzy będą ścigać się na oferty z mobilnym internetem. Czy wkrótce czeka nas kolejna wojna na no limit?

Zasięg LTE dla klientów T-Mobile ma obejmować do końca czerwca 50 procent populacji.