Już od dnia światowej premiery Plus, jako pierwszy operator w Polsce, oferuje smartfona Xperia Z1, o którym jego producent mówi, że to „najmocniejsze strony SONY, zebrane w smartfonie z najwyższej półki."

Czy Xperia Z1 dokona zapowiadanej przez jego producenta smartfonowej rewolucji trudno odpowiedzieć. SONY słynie z wprowadzania na światowe rynki najnowocześniejszych urządzeń elektroniki użytkowej, a parametry techniczne oraz funkcjonalności dostępne w najnowszym flagowym smartfonie japońskiego koncernu zdają się potwierdzać, że może on otwierać nowy rozdział na rynku tego typu urządzeń.

Plus jako pierwszy operator w Polsce oferuje swoim klientom ten model i również jako pierwszy będzie go miał w sprzedaży już od 16 września. Już dziś można na Xperię Z1 zapisać się przez stronę http://plus.pl/Xperia_Z1/. Smartfon będzie dostępny we wszystkich taryfach OMG zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dokładne ceny w poszczególnych taryfach będą podane w dniu rozpoczęcia sprzedaży.