Nie trzeba było długo czekać, aby pojawiła się kolejna oferta internetowa na rynku, podobnie jak w Play dedykowana m. in. studentom. Plus rzuca na rynek ofertę „Zmień internet domowy na Plusa. Internet w Plusie szybszy od Neostrady”. Co na to Orange? Do walki o studentów stanęło też UPC.

Od 23 sierpnia wszyscy studenci i nauczyciele mogą skorzystać ze specjalnej promocji na internet w Plusie i zaoszczędzić nawet do 360 zł przez cały okres umowy - informuje Plus. By skorzystać z promocji wystarczy okazać w punkcie sprzedaży sieci Plus swoją legitymację studencką lub nauczycielską oraz dowód osobisty i w zależności od wybranego planu cenowego można uzyskać rabat nawet do 15 zł miesięcznie. W ramach promocji dla studentów i nauczycieli możemy otrzymać tablet w cenie od 49,90 zł miesięcznie.

ikona lupy />
Szczegóły oferty PLUS / Media

Osobom posiadającym już własny sprzęt np. tablet lub laptop i szukającym tylko dobrej oferty internetowej Plus poleca ofertę „tylko SIM”. W promocji tej można wybrać dowolny abonament już od 14,90 zł miesięcznie i podpisać umowę na czas nieokreślony, czyli bez „lojalki” wobec operatora.

To kolejna po ubiegłotygodniowej ofercie Play, propozycja związana z końcem wakacji. Tym razem poza studentami, Plus proponuje promocję także nauczycielom. Poniżej szczegóły oferty:

Plus walczy z LTE w ręku

Nie bez przyczyny hasło Plusa brzmi „Zmień internet domowy na Plusa. Internet w Plusie szybszy od Neostrady”. Operator za wszelką cenę chce przekonać klientów do internetu mobilnego LTE, zamiast do usług internetu stacjonarnego w Orange. Czy to mu się uda? Zobaczymy. Plus musi się jednak spieszyć, gdyż za kilka miesięcy w ramach rozbudowy sieci jak i wykorzystania częstotliwości pozostali operatorzy zaczną oferować internet w podobnej szybkości.

UPC też walczy o studentów

Do wyścigu o studentów postanowił się włączyć równie operator telewizji kablowej UPC. Promocję skierowaną jest głównie do studentów, choć mogą korzystać z niej wszyscy nowi klienci. Do wyboru mają dwie umowy – do końca czerwca 2014 lub 2015 - ta dłuższa, obejmująca dwa lata akademickie, gwarantuje zerowy abonament w czasie przyszłorocznych 3-miesięcznych wakacji.

Promocja obejmie 3 prędkości internetowe –10 Mb/s, 60 Mb/s oraz superszybkość dla tych. Umowa promocyjna zawierana jest do czerwca 2014 lub 2015 roku. W tym drugim przypadku klienci są zwolnieni z płacenia abonamentu przez całe wakacje 2014. Promocja trwa do 30. listopada 2013r.