Siła wyższa pomoże T-Mobile uniknąć odszkodowań

autor: Elżbieta Rutkowska07.02.2019, 07:18; Aktualizacja: 07.02.2019, 08:23
Firma podkreśla, że pożar to zdarzenie, którego nie można przewidzieć

Firma podkreśla, że pożar to zdarzenie, którego nie można przewidziećźródło: ShutterStock

Tydzień po pożarze, który spowodował awarię, operator wciąż nie przywrócił wszystkich usług . Ucierpiała m.in. Poczta Polska.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • stefa(2019-02-07 09:00) Zgłoś naruszenie 381

    na studiach uczyli mnie że siła wyższa dotyczy działań, których nie można przewidzieć i na które nie mamy wpływu i nie da się przed nimi zabezpieczyć, np powódź na pustyni. Pożar w okolicy serwerowni na pewno do takich nie należy

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zdzicho(2019-02-07 09:50) Zgłoś naruszenie 291

    Che che - jaka sila wyzsza ? To nie nagłe trzesienie ziemi, ktore w Poslce "raczej" nie wystepuje (chyba ze chodzi o tapniecia gornicze), a juz w rejonie W-wy w ogole. Na ryzyko pozaru firma tego typu powinna byc zawsze zabezpieczona chociazby zapasowymi urzadzeniami.

    Odpowiedz
  • zs(2019-02-07 11:52) Zgłoś naruszenie 241

    Tak interpretując to każdy pożar byłby siła wyższą, a on wynika z niedbalstwa,lekceważenia, nieprzestrzegania przepisów, zasad lub PN-EN, budowlano-pożarowych ,BHP, przez personel i nadzór . Tu jest sedno sprawy i po to są zapisy art.162 ust.3 KK, art. 4 ustawy o ochronie ppoż., KP art.207-209, prawo budowlane itp.

    Odpowiedz
  • v"Fogg"(2019-02-07 13:21) Zgłoś naruszenie 62

    Moja dedykacja dla T-Mobile po tym zdarzeniu i ich marnym tłumaczeniu brzmi, cytuję: "To ostatnia niedziela dzisiaj się rozstaniemy, dzisiaj się rozejdziemy na wieczny czas."

    Odpowiedz
  • RENATA LATAWIEC ZE WSI KUJAWSKO-POMORSKIE(2019-02-11 16:54) Zgłoś naruszenie 91

    ROWA MOŻECIE MI WYLIZAĆ!!!

    Odpowiedz
  • ruhjr5(2019-02-13 14:12) Zgłoś naruszenie 40

    Siła wyższa w escape roomach?

    Odpowiedz
  • Onufry(2019-02-13 17:53) Zgłoś naruszenie 40

    Siła wyższa? Bóg tak chciał?

    Odpowiedz
  • Chichot doon (2019-02-14 08:36) Zgłoś naruszenie 60

    Chodzi o kasę. Pełne magazyny huawaia którego nikt nie chce. A jak się spalił to ubezpieczenie zapłaci i jakiś zysk wpadnie za coś co trzebaby złomować. Serwery spaliły się jakoś przez pomyłkę albo aby uwiarygodnić siłę wyższą. Zresztą za to też zapłaci ubezpieczenie.

    Odpowiedz
  • xcvrty247(2019-02-14 18:00) Zgłoś naruszenie 30

    Makrela z Niemiec ma stragan z tą niechcianą chinszczyzną

    Odpowiedz
  • grinco(2019-02-14 18:03) Zgłoś naruszenie 20

    nawet nie zapytaja ruska Tndemmannsa czy musza płacić odszkodowania. TO jest Bis Rada Wzajemnej Pomocy Niszczenia Polski.

    Odpowiedz
  • suweren(2019-02-20 11:56) Zgłoś naruszenie 00

    ****** przewidując pożar po wyborach już ewakuuje swoje marionetki do Brukseli sołtysowa tak bredząca na Unie + świta dyktatorka już przebiera łapkami

    Odpowiedz