Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chcesz zostać handlowcem? Zobacz, jak się sprzedać na rozmowie kwalifikacyjnej

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Znajomość firmy to podstawa Przed rozmową dowiedz się jak najwięcej o firmie, do której aplikujesz oraz o jej produktach. Niezbędne minimum to znajomość sztandarowych marek. Najlepsze wrażenie robią na mnie kandydaci na przedstawicieli, którzy z sami z siebie zaczynają opowiadać o swojej branży. Po tym od razu widać, że dana osoba jest pełna pasji i biegle porusza się w temacie – mówi Katarzyna Kluska, Deputy HR Manager w agencji pracy Jobs Plus. Przed rekruterem warto pochwalić się znajomością rynku, produktów i konkurencji – dobrze zainwestować trochę wysiłku i zapoznać się np. z raportami rynkowymi.
Znajomość firmy to podstawa Przed rozmową dowiedz się jak najwięcej o firmie, do której aplikujesz oraz o jej produktach. Niezbędne minimum to znajomość sztandarowych marek. Najlepsze wrażenie robią na mnie kandydaci na przedstawicieli, którzy z sami z siebie zaczynają opowiadać o swojej branży. Po tym od razu widać, że dana osoba jest pełna pasji i biegle porusza się w temacie – mówi Katarzyna Kluska, Deputy HR Manager w agencji pracy Jobs Plus. Przed rekruterem warto pochwalić się znajomością rynku, produktów i konkurencji – dobrze zainwestować trochę wysiłku i zapoznać się np. z raportami rynkowymi. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej