Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co motywuje młodych ludzi bardziej niż pieniądze? Oto 10 sposobów

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
1. Dostęp do nowych technologii Młodzi pracownicy to pokolenie ludzi dorastających w świecie nowych technologii. Coraz częściej mówi się nawet o nowym pokoleniu C – od angielskiego ,,connected” czyli podłączony do sieci. Zadaniem pracodawcy powinno być więc umożliwienie korzystania z nowych technologii w pracy. Dostęp do internetu, nowoczesnych narzędzi komunikacji czy urządzeń mobilnych nie tylko ułatwia pracę, ale także wpływa na kreatywność i poszukiwanie nowych rozwiązań. Cyfrowe i społecznościowe media ogrywają ogromną rolę w życiu pokolenia Y. Pozwalając na korzystanie z nich w czasie pracy (oczywiście, w granicach rozsądku) pracodawca pokazuje, że rozumie potrzeby podwładnych i wie, że ich życie pozazawodowe jest równie ważne.
1. Dostęp do nowych technologii Młodzi pracownicy to pokolenie ludzi dorastających w świecie nowych technologii. Coraz częściej mówi się nawet o nowym pokoleniu C – od angielskiego ,,connected” czyli podłączony do sieci. Zadaniem pracodawcy powinno być więc umożliwienie korzystania z nowych technologii w pracy. Dostęp do internetu, nowoczesnych narzędzi komunikacji czy urządzeń mobilnych nie tylko ułatwia pracę, ale także wpływa na kreatywność i poszukiwanie nowych rozwiązań. Cyfrowe i społecznościowe media ogrywają ogromną rolę w życiu pokolenia Y. Pozwalając na korzystanie z nich w czasie pracy (oczywiście, w granicach rozsądku) pracodawca pokazuje, że rozumie potrzeby podwładnych i wie, że ich życie pozazawodowe jest równie ważne. / ShutterStock

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Powiązane

Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • pracownik
  2015-04-11 10:18:29
  Autor nie ma pojęcia o czym mówi - kompletne bzdety.
  0
 • z
  2015-04-12 12:54:39
  Mnie najbardziej do pracy na polu z ogórkami w Niemczech mobilizuje burza. Jak idzie to zapier... jak się da najszybciej.
  0
 • wynalazca
  2015-04-11 19:59:22
  Hehehe,tylko pieniądze a najlepiej złoto i diamenty, resztę o kant doopy potłuc
  0
 • marion
  2015-04-15 14:07:05
  ja w swojej firmie robiłam szkolenia interpersonalne i motywowało to mnie i moich pracowników. Dużo ofert jest na stronie rekrutacyjna rewolucja.pl , polecam :)
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej