Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oto powody, dla których warto zrezygnować z pracy

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Irytujący współpracownicy Każdy stara się nawiązać dobre relacje ze swoimi kolegami pracy. Oczywiście zawsze komuś może zdarzyć się słabszy dzień, a sporadyczne nieporozumienia czy konflikty są nieuniknione, kiedy się z kimś pracuje po osiem godzin dziennie przez pięć dni w tygodniu. Czasem może jednak dojść do tego, że niemal każdy współpracownik zaczyna cię irytować – i nawet spędzanie czasu z osobami, które dotąd lubiłeś staje się męczące. Jeśli tak się dzieje to jest to znak, że w skumulowałeś w sobie zbyt wiele napięć i konfliktów. Może czas pomyśleć o zmianie pracy?
Irytujący współpracownicy Każdy stara się nawiązać dobre relacje ze swoimi kolegami pracy. Oczywiście zawsze komuś może zdarzyć się słabszy dzień, a sporadyczne nieporozumienia czy konflikty są nieuniknione, kiedy się z kimś pracuje po osiem godzin dziennie przez pięć dni w tygodniu. Czasem może jednak dojść do tego, że niemal każdy współpracownik zaczyna cię irytować – i nawet spędzanie czasu z osobami, które dotąd lubiłeś staje się męczące. Jeśli tak się dzieje to jest to znak, że w skumulowałeś w sobie zbyt wiele napięć i konfliktów. Może czas pomyśleć o zmianie pracy? / ShutterStock

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Kuba
  2014-07-17 11:46:53
  Ja powiem tak -gdybym miał znów 15 lat to by mnie żaden były ćpun Tusk do pracy nie zagnał . Niech sam zapieprza na emerytury.
  0
 • Adler
  2014-07-12 10:44:58
  Gdy ci wóda w pracy szkodzi, porzuć pracę - o co chodzi!
  1
Reklama
Reklama

Zobacz więcej