Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zakaz wykorzystywania urlopu i dodatek za mycie rąk - czyli dziwne przepisy prawa pracy

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Prawa pracownicze w Niemczech Ministerstwo pracy w Niemczech, chroniąc swoich obywateli przez przepracowaniem, wprowadziło zakaz dla menedżerów dotyczący kontaktowania się z podwładnym, którzy są poza pracą, z wyjątkiem sytuacji wyższej konieczności. Także same firmy wprowadzają podobne rozwiązania - na przykład Volkswagen dezaktywuje skrzynkę pocztową w służbowych telefonach swoich pracowników po ich godzinach pracy.
Prawa pracownicze w Niemczech Ministerstwo pracy w Niemczech, chroniąc swoich obywateli przez przepracowaniem, wprowadziło zakaz dla menedżerów dotyczący kontaktowania się z podwładnym, którzy są poza pracą, z wyjątkiem sytuacji wyższej konieczności. Także same firmy wprowadzają podobne rozwiązania - na przykład Volkswagen dezaktywuje skrzynkę pocztową w służbowych telefonach swoich pracowników po ich godzinach pracy. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Barbara Bartczak
  2014-06-27 10:54:48
  broda wąsy i inne włosy mogą sie zapalić, po za tym źle by maska przylegała..
  0
 • ... myślenie ponoć nie boli
  2014-07-05 12:32:14
  Strażak w Polsce - nie absurd tylko rozsądek, a gdzie tu absurd w Niemczech odnośnie telefonów. Przecież jak ktoś skończył prace to skończył. Szefowie często dzwonią z pierdołami żeby tylko pokazać jacy są ważni. Poza tym pracownik ma zapłacone za pewien czas i to wszystko, no ja wiem niewolnictwo by paru osobom pasowało.
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej