Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pożyczka na mieszkanie i karnet na basen, czyli co może nam zaproponować pracodawca

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Karnety na zajęcia sportowe Jednym z najczęstszych sposobów na motywację pracowników ze strony pracodawcy jest oferowanie im zakupu karnetów sportowych po niższych cenach. Firma nabywa wtedy dla swoich pracowników - oraz na ich życzenie dla osób im bliskich - karnety na zajęcia sportowe oraz upoważniające do wstępu m.in. na basen lub na siłownię, finansując z własnych środków 50 proc. wartości karnetów dla pracowników. Pozostałą część ceny karnetów pracowniczych oraz 100 proc. wartości karnetów dla osób towarzyszących opłacają pracownicy z własnych środków.
Karnety na zajęcia sportowe Jednym z najczęstszych sposobów na motywację pracowników ze strony pracodawcy jest oferowanie im zakupu karnetów sportowych po niższych cenach. Firma nabywa wtedy dla swoich pracowników - oraz na ich życzenie dla osób im bliskich - karnety na zajęcia sportowe oraz upoważniające do wstępu m.in. na basen lub na siłownię, finansując z własnych środków 50 proc. wartości karnetów dla pracowników. Pozostałą część ceny karnetów pracowniczych oraz 100 proc. wartości karnetów dla osób towarzyszących opłacają pracownicy z własnych środków. / ShutterStock
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • pracownik
    2014-09-07 22:54
    Podstawowym benefitem powinna być godziwa pensja, a wtedy o te wszystkie rzeczy pracownik może zadbać sam.
    0
    zgłoś
Reklama
Reklama

Zobacz więcej