Propozycje prezydenta dla młodych: Mieszkania na wynajem, karta młodego przedsiębiorcy i rozwiązanie problemu umów cywilno-prawnych

02.05.2015, 09:45; Aktualizacja: 02.05.2015, 10:03

Prezydent Bronisław Komorowski w połowie kwietnia zapowiedział, że przedstawi swoje propozycje dla młodych Polaków pod hasłem "Dobry Start dla Młodych". Program ma - zdaniem prezydenta – stworzyć młodym ludziom warunki do realizacji ich aspiracji w kraju.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • StAAbrA(2015-05-03 21:43) Zgłoś naruszenie 00

    Parodia - nie teatr , według zgranego ruskiego scenariusza dla przygłupów .

    Odpowiedz
  • KARTA SINGLA(2015-05-03 20:46) Zgłoś naruszenie 00

    ja pierdziele, karta duzej rodziny, karta mlodego przedsiebiorcy... czy ich poje... ??? Tworzenie milionow przywilejow dla wszystkich grup spolecnych hehehe... karta gornika, karta nauczyciela, karta rolnika, karta posla... co za kretyni, zamiast zniesc przywileje kilku kast, to pozostale grupy sie kastuje, zadam KARTY SINGLA ZATRUDNIONEGO NA UMOWIE SMIECIOWEJ

    Odpowiedz
  • Obywatel PRL Bis.(2015-05-03 16:17) Zgłoś naruszenie 00

    Czyżby jakieś wybory, może prezydenckie, się zbliżały?

    Odpowiedz
  • POnad 8 lat likwiduje Polske ,agent WSI(2015-05-03 13:39) Zgłoś naruszenie 00

    Bronislaw Komorowski agent WSI przez 8 lat z agantura likwidowal Polske,podpisujac najbardziej szkodliwe ustawy dla mlodych Polakow I Polski,a teraz szuka POglupkow do glosowania !
    Teraz mamy sprawe belesnie prosta - wygonic dziada WSI z Palacu razem z agantami WSi (jego doradcy) I obalic jego antynarodwych przestepcow w POlszewickicm rzadzie !

    Odpowiedz
  • Szczęśliwy Emigrant(2015-05-02 23:25) Zgłoś naruszenie 00

    Suchary i odgrzewane kotlety, słuchać się tego nie da. Nobla Wóycickiej za odkrycie, że umowy śmieciowe są nadużywane! bez niej prawda nie zostałaby odkryta!! Przy tak wytężonym wysiłku intelektualnym, w kolejnej kadencji powinna się doszukać prawdy o rażąco niskich płacach;)

    Bronek idź waść - wstydu oszczędź!

    Odpowiedz
  • Krzysztof Kornatowicz(2015-05-02 21:49) Zgłoś naruszenie 00

    5 minut przed wyborami Bredzisław przypomina sobie o nas - wyborcach , aby 5 minut po wyborach ograbić nas z resztek naszego bytu . Jego miejsce , razem z całą bandą Patologii Obywatelskiej jest w wilgotnej celi , gdzie powinni oczekiwać na stracenie , za 16 samobójstw dziennie , codziennie , które z powodów ekonomicznych dokonują obywatele polscy , zaszczuci i ograbieni przez tego i tych ludożerców . jak Polacy odbiorą tej bandzie rządy z ich okrwawionych łap , razem z tymi barbarzyńcami trzeba będzie rozliczyć tych , którzy ich wspierali - sprostytuowane media , Wajdę , Żebrowskiego i Gajosa ! Krzysztof Kornatowicz

    Odpowiedz
  • EU(2015-05-02 15:43) Zgłoś naruszenie 00

    Proponuję stworzenie karty dla młodego "członka" PO ,bo o to chodzi teraz "anastezjologowi" od BULU"

    Odpowiedz
  • Polak(2015-05-02 13:27) Zgłoś naruszenie 00

    Obudził się z ręką w nocniku - żałosne ględzenie !

    Odpowiedz
  • teraz to żadna wędka nie pomoże..........(2015-05-02 11:40) Zgłoś naruszenie 00

    trzeba iść w odstawkę tak jak i PO,PSL.SLD, będzie liczyła się nowa prawica Kukiza.

    Odpowiedz
  • obudził się 10 dni przed wyborami????????(2015-05-02 11:35) Zgłoś naruszenie 00

    wszystko było na nie dla obywateli,nawet przy naciskach związków zawodowych.Lenistwo za wysoką cenę podatników-WSTYD!!! na cały świat.Opuścił naród więc 5% poparcie od kolesi i wszystko...głosuję na Pawełka !!!

    Odpowiedz
  • niuniek(2015-05-02 11:01) Zgłoś naruszenie 00

    Teraz?? dopiero teraz???

    Odpowiedz
  • młody(2015-05-02 10:57) Zgłoś naruszenie 00

    teraz sie ***** obudziłeś !! a 2 kadencje POpierdułki nic nie robiły ...

    Odpowiedz