Pensje w bankach: ile zarabia kasjer, a ile dyrektor?

08.04.2014, 19:00
Co drugi specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych zarabiał powyżej 4 500 PLN.

Co drugi specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych zarabiał powyżej 4 500 PLN.źródło: ShutterStock

W ubiegłym roku co czwarty pracownik banku zarabiał co najmniej 9 000 PLN, a płace połowy były wyższe niż 5 300 PLN – wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak w 2013 roku.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:wynagrodzenia.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • Jeżyk(2014-04-08 20:51) Zgłoś naruszenie 80

    Przepraszam za infantylne pytanie, ale to są zarobki brutto czy netto? Nie rozumiem dlaczego tak często pomija się ten jakże istotny szczegół... No chyba, że tylko ja jakiś nienormalny jestem i interesuje mnie ile na przysłowiową rękę dostanę, a nie ile pieniędzy zedrze ze mnie to chore państwo.

    Odpowiedz
  • kasiarz(2014-04-08 19:40) Zgłoś naruszenie 12

    tak kasjerzy robia robote a smietana dla dyrekcji !!!

    Odpowiedz
  • pol anka(2014-04-08 23:16) Zgłoś naruszenie 12

    najlepszym testem na sprawdzenie tzw. drabinki płac jest test kompetencyjny. Prezes banku siada na kasę, a kasjerka pracuje jako prezeska i tak przez cały boży dzień. Jeśli prezes potrafi wykonać proste wręcz intuicyjne czynności kasjerki tzn. jest dobrze a jeśli potrafi tylko się spocić i zawiesić kompiuter na prezeska się nie nadaje. W drugą stronę ocena jest podobna

    Odpowiedz
  • DANA(2014-04-09 15:13) Zgłoś naruszenie 10

    SKĄD TE CYFRY?

    Odpowiedz
  • Wojtek(2014-04-10 17:16) Zgłoś naruszenie 11

    no prosze mowia ze w Polsce bieda Prezesi to pozyja moze nie krotko ale dobrze a zwykly Polak charuje za miske zuoy tfuuuuu wyjezdzam jutro za chlebem juz nie oierwszy raz -zostane

    Odpowiedz
  • leszcz(2014-04-09 22:53) Zgłoś naruszenie 11

    infantylny tekst, pytanie ciekawsze: ile zarabiają vice i prezesi, tego już nie podali... kto to jest dyrektor oddziału niższa drabinka,
    teraz pytanie na ile należy oskubać klientów aby starczyło tylko na gaże dla zarządu + narzut na płacę? być może specjaliści z Sedlak & Sedlak raczej nie chcą dobijać leszczy tak się mówi w bankach na tych co zarabiają najmniej i najmniej znaczą...

    Odpowiedz
  • hmm(2014-04-09 11:41) Zgłoś naruszenie 00

    to co podają ( poza kasjerem) trzeba przyjąć X2 w rzeczywistości..

    Odpowiedz
  • hager52(2014-04-08 20:33) Zgłoś naruszenie 00

    To jednak nie jest tak źle jak wrzeszczał Janowicz i kwękają różni kwękacze. Jak żyć Janowicz, jak żyć.

    Odpowiedz
  • przedszkolak(2014-04-08 21:26) Zgłoś naruszenie 00

    Do Jerzyka -na Miłostowie podobno nie biorą podatków, przeprowadź ŚIĘ...
    - CO ZA GŁUPEK TEN ...

    Odpowiedz