Eksperyment pracy z domu [FELIETON]

autor: Erita Narhetali31.07.2020, 07:46; Aktualizacja: 31.07.2020, 08:34
Oprócz indywidualnych cech pracownika liczy się status gospodarstwa domowego: większość z nas nie planowała miejsca do pracy we własnym M, więc często fizycznie nie ma w nich odpowiednich warunków.

Oprócz indywidualnych cech pracownika liczy się status gospodarstwa domowego: większość z nas nie planowała miejsca do pracy we własnym M, więc często fizycznie nie ma w nich odpowiednich warunków.źródło: ShutterStock

Wymuszona rewolucja w organizacji pracy stała się przyczynkiem do dyskusji, czy elastyczne podejście do czasu oraz miejsca wykonywania obowiązków nie powinno stać się normą – nawet gdy pandemia przestanie już nam zagrażać. Dystansowanie społeczne zaowocowało eksperymentem na żywym organizmie: z nagła większość tych, którzy mogli, została zmuszona do wykonywania obowiązków z domu. Wielu twierdzi, że eksperyment się udał, a pacjent – nasza wydajność – ma się nieźle. Ale co na to dane?

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • xD(2020-08-04 10:38) Zgłoś naruszenie 00

  Ta najlepiej się pracuje jak obok dziecko płacze, pies szczeka, obiad się przypala a za ścianą jeden sąsiad właśnie rozpoczął remont a druga niesłusząca babcia podgłaśnia radio ******

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Julia(2020-07-31 16:36) Zgłoś naruszenie 01

  Mój mąż pracuje z domu i bardzo mu zazdroszczę, ja jako masażystka, a nawet kurs w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych ukończyłam muszę chodzić do pracy. Ale przynajmniej jakoś te dni mijają.

  Odpowiedz
 • Stróż(2020-07-31 20:19) Zgłoś naruszenie 00

  No to usłużni dostaną. Na początku gaciowi dzieci S beków jak KMP Kraków

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane