Pozwolenia na pracę dla cudzoziemców będą automatycznie przedłużone

25.03.2020, 17:32; Aktualizacja: 25.03.2020, 17:46
Minister wskazała, że w pakiecie antykryzysowym są rozwiązania, które sprawią, że wygasające "pozwolenia na pracę dla pracowników zagraniczych zostaną automatycznie przedłużone na czas trwania epidemii oraz 60 dni po jej zakończeniu"

Minister wskazała, że w pakiecie antykryzysowym są rozwiązania, które sprawią, że wygasające "pozwolenia na pracę dla pracowników zagraniczych zostaną automatycznie przedłużone na czas trwania epidemii oraz 60 dni po jej zakończeniu"źródło: ShutterStock

Pozwolenia na pracę dla pracowników z zagranicy będą automatycznie przedłużone - powiedziała w środę minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • Polak(2020-03-26 20:38) Zgłoś naruszenie 33

  Nielegalni imigranci spoza Unii Europejskiej są traktowani w Polsce lepiej niż Polacy!, nawet jeśli ukraińcy niszczą polską gospodarkę, blokują wzrost płac, kradną pracę Polakom i zmuszają ich do emigracji, roznoszą zarazę (odra, gruźlica, HIV, ASF), powodują wzrost przestępczości o ponad 40%! Tzw. "ukraina" nie należy do UE, nie płaci na UE, nie spełnia żadnych norm UE, a jednocześnie korzysta ze wszystkich przywilejów jakby należała! Tu nie chodzi o żaden rynek pracy, tylko o przyspieszoną podmianę etniczną! Już wcześniej ukraińcy mieli zapewnioną dopłatę 800 zł do zatrudnienia wypłacaną z naszych podatków oraz zwrot kosztów zakwaterowania. To jest jawne działanie dywersyjne i zdrada stanu!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • luk(2020-03-26 12:07) Zgłoś naruszenie 23

  proszę bardzo zaraz bezrobocie będzie 15-20 % a pisowska władza dba oto żeby Ukraińcom przypadkiem krzywda się nie stała i nazywa to "ustabilizowaniem rynku pracy"

  Odpowiedz
 • PIK(2020-03-26 11:52) Zgłoś naruszenie 32

  Decyzja absurdalna. Teraz Polacy nie będą mogli znaleźć pracy, dlatego trzeba zamknąć nasz rynek pracy. Państwo w pierwszej kolejności ma obowiązek dbać o obywateli !

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane